joomla - joomla. mobizoo.ru -

Недостовірна інформація від гугла і яндекса

Ви особисто мене нічим не ображали, але й зверталася я спочатку не до вас.
Я зовсім недавно шукала це інтерв'ю і в гуглі, і в яндексі, але випадають лише щоденники різних дівчат, а це далеко не достовірні джерела інформації. Отже, що ми маємо?

З одного боку — лише текст, який ніде не підтверджений, і .. все, більше нічого, ні натяку. З іншого ж — канон, де ми ясно бачимо задоволеного життям Мелфоя в епілозі, який на Герміону й не глянув. Інтерв'ю Ро, посилання на яке я можу надати (переклад потрібної частини я писала вище), де вона ясно говорить, що вони не будуть разом. Причому говорить без запинок, впевнено, вона вже явно знає, що буде з її персонажами далі.

Та й десь говорилося (здається навіть тут, у фактах) що епілог Ро написала ще до виходу 7 книги, значить ніяких додаткових матеріалів, де вона б таке говорила, бути не могло.
І, звичайно ж, на цій стороні здоровий глузд. Адже якби інтерв'ю було, то це була б бомба, адже воно суперечить всій книзі. Він чистокровний, а вона — бруднокровка, і якщо брати в облік те, що спочатку Драко навіть хотів, що б убили його вчительку — магглорожденную, то в велику любов віриться насилу.

Я і так вже купу настрочила, але все таки додам — хоч драміона, як явище, викликає у мене неконтрольовані блювотні позиви, я не кажу, що б все, що люди роблять відносно неї, вони б перестали робити. Якщо вас це надихає щось писати, або малювати — будь ласка, не мені вам забороняти, але я прошу, не треба говорити, що ця «любов» була в каноні. Її не було, змиріться.

Comments are closed