joomla - joomla. mobizoo.ru -

Наші стереотипи що ми про них знаємо?

Знову стереотип на стереотипі, причому абсолютно штучний, на мій погляд. Ось ви пишете: «C такою дівчиною я придбаю більше мінусів ніж плюсів, такого щастя мені не треба.

Такі як ви просто частина атрибутики для багатого чоловіка, як дорогий годинник, машина і.т.д. »З чого в один? З якою «такою дівчиною»? Можна детальніше про «мінуси»? Мій головний «мінус», про який я прямо заявила на самому початку, — це те, що я набагато більше витрачаю із сімейного бюджету, ніж в нього превношу.

Тобто цей фактор для вас є вирішальним, що перекриває всі плюси, з чого я роблю висновок, що ви або бідні, або скупердяй, а, швидше за все, і те, і інше.

З чого ви взяли, що я лише атрибут? .. Ви виключаєте можливість того, що мій чоловік дійсно мене любить і пишається мною? Тобто відсутність з мого боку значних вкладень в наш загальний бюджет виключає любов з його боку? .. Тобто любити можна тільки ту, яка заробляє стільки ж, скільки і чоловік?? Мммм … А де логіка? ..

До речі, ви не вважаєте, що любляча, дбайлива, красива, сексуальна, прекрасно освічена, начитана, що побачила світ, яка вміє себе вести і за собою доглядати, знаюча 3 мови, яка професійно займається благодійністю і спортом, грає на музичних інструментах і пушущая картини, дівчина заслуговує бути поряд з видатному чоловіком? .. Такі її якості не врівноважують його спроможність, ні? Або таки мені треба було шукати собі рівню по заробітній платі? ..

Comments are closed