joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як перевести відсканований документ в редагований текст?

Що вам знадобиться:
Відсканований текст;
Програма ABBYY FineReader 11;

1 крок

Після сканування документа, він має графічний формат. Різні виробники використовують різні графічні формати в своїх пристроях, але найбільш популярний Jpeg. Існує спеціальна категорія програм призначених для розпізнавання графічних знаків в електронні символи — OCR. Найбільш прогресивним продуктом з даної категорії є ABBYY FineReader.

2 крок

ABBYY FineReader сучасний і високоякісний продукт, який виконує функції розпізнавання на безлічі мов. Але на жаль, дана програма платна і версія для домашнього використання коштує близько півтори тисячі рублів. Купити Ви її можете на сайті розробника ABBYY. Якщо Ви не готові купити продукт, то можете використовувати його в пробному режимі, де є певні обмеження на кількість оброблених сторінок.

3 крок

Отже, встановивши продукт починаємо процес перекладу відсканованого тексту в редаговану форму (даний процес називається «распознованием»). Для цього, заходимо в Файл — Відкрити, в меню вибираємо необхідні зображення які необхідно розпізнати і натискаємо Ок.

4 крок

Після цього, починається процес розпізнання і в результаті виводиться результат. За допомогою інструментів можете відкоригувати необхідні моменти. Нарешті, заходимо в Меню і вибираємо Зберегти документ як … і вибираємо найкращий формат.

Leave a Reply