joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як копірайтеру написати продавану статтю?

 

Ви хочете навчитися писати статті для різних сайтів так, щоб можна було отримувати за це грошову винагороду?
Тоді не слухайте тих, хто говорить вам, що навіть пробувати не варто, тому що це складно і на це здатні тільки професіонали.
Професіоналами вони були не завжди, а ось новачками своєї справи були всі.
Тому відкиньте страхи і сумніви, вірте в удачу і везіння і свої власні сили, а також прочитайте нескладну інструкцію для досягнення поставленої мети і у вас все обов’язково вийде!
Інструкція
Рівень складності: Нескладно
Що вам знадобиться:
Наявність Інтернету
Редактор тексту MS Word
Наявність онлайн синонімайзер
Програма, яка оцінює ваш текст на плагіат і рівень унікальності
Електронний гаманець
Велике бажання і старанність

1 крок

Якщо ви читаєте цю інструкцію, значить, у вас є Інтернет, і, звичайно ж, є редактор тексту Word, тому можна сміливо приступати до написання першої статті. Не бійтеся «білого аркуша» і недоброзичливців!
Виберіть тему, яка вам цікава і напишіть про неї. Адже якщо тема цікава вам то, швидше за все ви зможете цікаво її висвітлити.

2 крок

Не забувайте про те, що в самій статті має бути наступне: введення в тему, основна частина, а також логічне закінчення статті. Тоді її буде зручно і приємно читати.
Також не забувайте розділяти текст на абзаци за допомогою клавіші Enter, тоді цю статтю читати легше і зручніше.

3 крок

Обов’язково знайдіть собі в Інтернеті «помічників» для написання статей. Такими є програми перевіряючі текст на наявність плагіату (цей рядок ви сміливо можете ввести в рядок пошуку і знайти підходящу вам програму) і програма для швидкого знаходження гарних синонімів, такі програми називаються «сінонімазйерамі». Перераховані програми можна скачати в мережі абсолютно безкоштовно.

4 крок

Для тренування і розвитку навички написання статей можна зареєструватися на одній або декількох біржах для копірайтерів.
На початковому етапі можна також спробувати не з чистого аркуша, а знайти якусь статтю в інтернеті з цікавої для вас теми і переписати її своїми словами, то є зайнятися рерайтинг.
Тобто копірайтинг — це фактично ваше власне твір, а рерайтинг — це виклад. Згадуйте шкільні роки і тренуйтеся, «набивайте руку», читайте більше книжок і тоді у вас все обов’язково вийде!

5 крок

Замовники можуть попросити розмістити в тексті ключові слова. Не варто цього боятися. Ключові слова (коротко «ключевики») відображають в собі найважливішу інформацію. Це і є запити користувачів в пошукових системах (Яндекса, Рамблера і пр.) Їх кількість в тексті впливає на популярність статті. Кількість ключових слів зазвичай зазначено в завданні. Якщо не зазначено, то не варто перевантажувати текст даними словами чи словосполученнями, тому що ваша стаття з точки зору пошуковиків може стати спамом. Найчастіше співвідношення ключових слів у статті становить від 5 до 7%
Щоб правильно підібрати ключові слова можна скористатися статистикою запитів (або) ключових слів Яндекса або інших пошукачів.

1 Response for “Як копірайтеру написати продавану статтю?”

  1. Ирина:

    досить непогано написано :)

Leave a Reply