joomla - joomla. mobizoo.ru -

Додати рекламу і почати заробляти

Ти мені рано говориш «спробуй добийся», мені не 70 років, все ще попереду. Коли я буду стареньким, тоді твої діти, ти до цього часу вже помреш, мені скажуть «ось ти чмо, ні хера в житті не добився, ти невдаха», тоді й подивимося.

А силачі дійсно пафосні, тому-що тупі від природи, вони більше ні чого не вміють робити. Ні хера він і його вчитель ні придумали, спортсмени в принципі ні чого придумати не можуть, вони не люди! Вони тупо взяли те що було, додали рекламу і стали бабки заробляти.

Я з ними переобщался і знаю. Там думати не треба, а от міст спроектувати і побудувати, або написати картину, вірші, придумати новий двигун, там потрібен мозок, або придумати яку-небудь штуку, необхідну для суспільства, потрібно творче і розумовий розвиток.

Я спортсменів, військових, будівельників, двірників, торгашів, мистецтвознавців ні коли не поважав, ці тварюки потрібні суспільству остільки оскільки.

Коли впровадять роботів в суспільне життя цих нелюдів можна буде сміливо замінити на них. А мистецтвознавців, істориків, філософів, торгашів потрібно спалити в печах, щоб не повадно було, вони засмічують світ своєю присутністю.

Comments are closed