joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як не мріяти про легкі гроші

Багато людей женуться за мрією дитинства — деревом, на якому ростуть гроші. І в результаті знаходять тільки безліч проблем. «Легкі гроші» саме по собі — неможливе поняття,таке ж, як круглий трикутник. Є на це кілька вагомих причин.
Інструкція
Рівень складності: Нескладно

1 крок

Для початку розберемося, що таке гроші. Це паперові, золоті та інші знаки, що свідчать про виконану вами роботі або користь, принесеної вами суспільству або роботодавця.

Кількість грошових коштів вказує на ступінь корисності людини для оточуючих.

Ми маємо право скористатися чужими працями (тобто купити річ, отримати послугу) в таких кількостях, як ми самі потрудилися для інших.

2 крок

У реальності існує багато розумних індивідумів, які намагаються обійти ці вічні закони світу. Не дивіться на них. Ви ж не хочете бути такою твариною, яка абсолютно нічого доброго не робить, а їй невідомо за що дають право володіти в необмежених кількостях тим, у що вкладено багато праці, сил, поту, терпіння інших людей.

Інша група людей знаходить нібито «легкі» заробітки, не усвідомлюючи, наскільки дорого платять вони за цю «легкість» — втрата здоров’я, втрата родини, невиховані діти, втрата совісті, втрата людської душі. Адже в нашому житті за все потрібно платити, чи не так?

Якщо вам зустрінеться хтось, хто багато заробляє «без зусиль» — не переживайте, скоро все стане на свої місця. Обов’язково виявиться, що товариш або забрехався трошки, або йому зовсім нелегко живеться.

3 крок

Запам’ятайте одну гарну єврейську прислів’я: як тільки ми починаємо думати, що можемо за 10 копійок купити рубль — ми починаємо купувати 10 копійок за рубль.

4 крок

Зрозумійте, що кожен, абсолютно будь-який господар добре прораховує скільки дати працівникові. Не важливо, це фізична робота, інтернет послуги, грошові операції, розумова робота. Той, хто віддає гроші, ніколи не хоче дати більше, ніж по-мінімального достатньо, тому що він не лише роботодавець, але й (насамперед) «зарабативатель грошей». Це відноситься і до маркетингу, і до всіляких пірамід. Всі відсотки до сотих часток прораховані на користь господаря. А хіба ви так не вчинили б?

5 крок

Реклама сьогодні настільки витончений у своїй винахідливості, що звичайну вакансію вам піднесуть як золоті копальні. Перш ніж клювати на наживку, візьміть у руки калькулятор: скільки ви заробите на годину на звичайній роботі? Розділіть свій денний заробіток на витрачений час (з урахуванням часу проведеного в транспорті). Тепер гарненько дізнайтеся все про новий супер-пропозиції і обчисліть кількість грошей на годину. Робіть висновки …

6 крок

Моя порада вам: не ведіться на обіцянки великих зарплат. Там де їх справді дають — люди працюють небожескі, не бачачи ні родини, ні неба, ні щастя в житті. Шукайте ближче до будинку і щоб колектив був нормальний. І ще: не буває нешкідливої ​​роботи, запам’ятайте, але уникайте таких умов, які можна назвати безумством.

Удачі вам, більше думайте про те, як бути корисним для людей, тоді щастя не пройде повз вас, а думка про легкі гроші залишить вас назавжди!

Leave a Reply