joomla - joomla. mobizoo.ru -

Щоб чого то досягти-закладіть базу!

Просто дивний якийсь піпл пішов, місце того щоб рада від досвідченого людини вислухати, який сам свого так само Тиркало в пошуках знань і вже набив собі всі шишки, які вам належить, починають чето куди то чіплятися. Хочете платити гроші горе вчителям або регіться під їх промо кодами, щоб всю свою кар'єру їм бабок заносити, та заради бога, мені по хріну. Я просто хотів уберегти від дурниць і втрати часу.
Скільки такого сміття потрібно переглянути щоб стати гравцем в плюс? Я думаю писец як багато, у мене до цих пір на компі купа посилань на подібну лажу, якій я у свій час засмічувати мізки.

Ну от що тобі щось дав цей перегляд? Який нахрен HM, коли основ не знаєш? Сидіти і вникати що є VPIP і з чим його їдять? Покер — це рішення математичних задач, умови яких змінюється з кожною новою побаченої картою, ходом суперника і т.д..
Як можна навчитися вирішувати завдання не знаючи таблицю множення?

Все теж саме. За цим з початок потрібно вивчить основи, закласти базу. Після чого потрібно розбирати власні помилки, тут вже можна звертатися до тренерів, але тільки індивідуальні заняття і саме роботою над твоїми помилками. Потім починати поліпшувати власну гру, по засобом вивчення нових тенденції, перегляду майстер класів, причому не такого роду, а справжніх про, начебто того ж Демидова та інше, інше, інше. Але людина прийшла в покер треба почати з фундаменту і нічого краще цього не зробить, ніж прочитання книжки Дена Харрінгтона і награних 1000 хендів. Хоч обосрітесь в суперечці. Взагалі самим то не смішно? як який те тип граючий по ХМ, може навчити краще грати, ніж людина виграв WSOP і ще 3 рази дійшов до фіналу головного події, в 00 роки, і до речі книга була написана в 2005, якщо що. Всі суть я доніс, якщо у кого які сумніви Велком в лічку і за покерний стіл, там все самі побачите.

Comments are closed