joomla - joomla. mobizoo.ru -

Ефірне масло мандарина


Ефірне масло мандарина має солодкий, ніжним, пікантним ароматом з квітковими тонами. Ефірне масло мандарина викликає в людині стимулюючу і творчу енергію. «Змиває» з душі дратівливість і перевтома. Дуже добре допомагає при безсонні, допомагає в стані нервового збудження. Чинний антидепресивні і расслабляюще, сприяє розвитку діяльної енергії і створює веселий настрій. Ідеальний аромат для піднесеного і продуктивного, інтелектуального спілкування. Мобілізує особистісну інтелігентність. Олія має бадьорить дією, що іноді, в суміші з іншими маслами, використовується для зняття передменструального напруги. Якщо використовується в поєднанні іншими цитрусовими ефект масла посилюється.
Перед використанням, рекомендується перевіряти аромат на індивідуальну переносимість.

Доречі для справжніх любителей квітей пропоную прочитати цікаву статтю уход за цветами в домашних условиях ви знайдете багато корисних порад!

Лікувальні властивості ефірного масла мандарина.

Ефірне масло мандарина акумулює сонячну енергію, забезпечує прекрасне самопочуття при дефіциті сонця, стимулює засвоєння вітамінів. Допомагає легко пережити важку і довгу зиму. Має протизапальну, антисептичну, спазмолітичну дію. Воно служить легким жовчогінним засобом, збуджує апетит, сприяє травленню. Усуває запалення і кровоточивість ясен. Очищає організм від шлаків. Перешкоджає втраті пружності контурів тіла і накопичення зайвої ваги. Оптимізує кровообмен в тканинах.
Мандаринове масло займає гідне місце в домашній косметичці. Освіжає, тонізує стомлену шкіру. Застосовується при порушеннях пігментації, втрати еластичності, розтяжках шкіри. Вирівнює рельєф епідермісу. Виводить целюліт.
Для боязких і неспокійних дітей рекомендується ароматизація повітря в кімнаті мандариновим маслом.

При ароматизації повітря застосовується 3-5 крапель на 15 м2

Comments are closed