joomla - joomla. mobizoo.ru -

Сон-трава

Сон траваДруга назва сон-трави-простріл. Згідно легенди, від сон-трави ховається вся нечисть, і обходить її стороною.

Простріл, трава з сімейства Лютикова, в якій дуже багато їдкого речовини-протоанемонін, що володіє дуже сильним бактерицидним і фунгіцидною дією.

Здавна сон-траву дуже широко застосовували в гомеопатії, сибірської, тибетської народній медицині. Її соком розтиралися від ломоти в суглобах і ревматизму. Для лікування висипу на шкірі, купалися під узварі.

Це трава вважається дуже сильним засобом для лікування мігрені, безсоння, неврастенії, невралгії, а так само при функціональних захворюваннях нервової системи.

Якщо ви все таки не хочете спати пропоную вам відвідати сайт игры казино http://bestforplay.net де запропонують вам широкий вибір ігор,щоб вбити з цікавістю час! А ми продовжуємо!

Як снодійне і заспокійливий п’ють холодний настій (1ст.кіпяченой холодної води, 2 ч.л. трави, настояти добу, процідити, пити протягом дня).

П’ють настій при кашлюку, туберкульозі легень, бронхіті, астмі, інших захворюваннях дихальних шляхів,Сон трава при жіночих хворобах, кору, подагричних і ревматичних болях (1 ч.л. трави необхідно залити 1 ст. окропу, дати настоятися, остудити, пити по 1 ст.л. через 2-3 години. Для дітей дозу сировини потрібно зменшити вдвічі) .

Зовнішньо настій сон-трави застосовують при грибкових пошкодженнях шкіри і для обмивання гнойніков.Свежіе листя прикладають до фурункулів і наривів. Якути лікували сон-травою коросту: зелень на три дні клали в теплу сметану, а потім нею мазали тіло. Поїли відваром породіль для полегшення родових потуг і зменшення болю.

Comments are closed