joomla - joomla. mobizoo.ru -

контрацепція після пологів

Контрацепція після пологів

контрацепція після пологів

Питання, який метод контрацепції для себе підібрати стає, свого часу перед кожною жінкою. Кажуть, якщо жінка годує дитину грудьми, то вона не завагітніє. Але як показує практика, лактація від цього не рятує. Давайте сьогодні поговоримо про основні і всім відомих методах і подивимося, які підійдуть мамі, що годує.

У першу чергу хочеться сказати, якщо ви молода мама, яка годує дитину груддю, звичайно перший варіант для вас це бар'єрний метод ( використання презервативів). Але багато пар вважають, що цей метод притуплює чуттєвість близькості. І, на жаль, буває і таке, що презервативи рвуться під час акту, що теж мало приємно.

Перерваний статевий акт. Вважається одним із самих ненадійних методів. По перше не завжди виходить у чоловіка себе контролювати, а по друге можна завагітніти при повторному статевому акті (не дивлячись на гігієнічні процедури сперматозоїди можуть зберігати дієздатність в складках пеніса до 24 годин).

Спіраль. Багато жінок вибирають цей метод контрацепції. Спіраль вводиться в порожнину матки і може там перебувати, від двох до семи років. Це зручно, не потрібно постійно переживати і сіпатися. У перші місяці використання спіралі, може турбувати біль; рясні, болючі; можливе випадання спіралі; позаматкова вагітність.

контрацепція після пологів

Діафрагма. Практично не відчувається, лікар гінеколог індивідуально повинен підібрати потрібний розмір. Це гумовий ковпачок з гнучким обідком, а всередині металева пружинка. У ковпачок закладається трохи спермііцідного гелю (сперміциди це речовини, які руйнують сперматозоїди) і надягають на шийку матки на час статевої близькості. На жаль, не дає сто відсоткового ефекту (до 18 з 100 випадків). Іноді може зміщуватися під час статевого акту.

Шийного ковпачок. Необхідно вводити перед кожним статевим актом і видаляти, тільки через 6:00 після нього, але не пізніше. Обов'язково, ретельне дотримання гігієни при введенні ковпачка.

контрацепція після пологів

Свічки. Діють місцево, завдяки спермицидам створюють таке середовище в піхві, яка паралізує рух сперматозоїдів. Дуже поширений і безпечний метод. Цей метод вважається ефективним до 97%. Сучасні препарати не вбираються в кров, зволожують слизову, захищають від багатьох інфекцій що передаються статевим шляхом.

Бажано, коли будете визначатися з методом контрацепції для себе, проконсультуватися з фахівцем. На жаль, нам не завжди підходить те, що ми самі для себе вибираємо.

контрацепція після пологів

Будьте здорові, дорогі мами!

Leave a Reply