joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як створити кілька діалогових вікон у web-браузері

 

Щоб створювати діалогові вікна в web-браузері, не потрібно якихось особливих знань і навичок. Все елементарно, і впораються з цим навіть починаючі користувачі інтернету.

Інструкція
Рівень складності: Легко

1 крок

Google Chrome

Щоб створити нове вікно в браузері Google Chrome, натискаємо «Налагодження та управління Google Chrome» (Гайковий ключ в правому верхньому куті). І вибираємо пункт «Нове вікно» (для швидкого виконання цієї команди натискаємо клавіші «Ctrl + N»). Так само можна створити нове вікно, в режимі інкогніто, тобто після його закриття, в браузері не залишиться жодної інформації, куди ви виходили і що робили через це вікно. Для цього вибираємо пункт «Нове вікно в режимі інкогніто» (для швидкого виконання цієї команди натискаємо клавіші «Ctrl + Shift + N»)

2 крок

Opera

Щоб створити нове вікно в браузері Opera, натискаємо в лівому верхньому кутку, меню опери → вибираємо пункт Вкладки і вікна → Створити вікно. (Для швидкого виконання цієї команди натискаємо клавіші «Ctrl + N»). Так само можна створити приватне вікно (аналогічно як і в Chrome). Для цього вибираємо пункт «Створити конфіденційне вікно» (для швидкого виконання цієї команди натискаємо клавіші «Ctrl + Shift + N»)

3 крок

Mozilla Firefox

Щоб створити нове вікно в браузері Mozilla Firefox, натискаємо в лівому верхньому кутку, Файл → Нове вікно (для швидкого виконання цієї команди натискаємо клавіші «Ctrl + N»). Так само в Mozilla Firefox, можна переглядати інтернет сторінки в режимі інкогніто, для цього натискаємо пункт Інструменти → Почати приватний перегляд (для швидкого виконання цієї команди натискаємо клавіші «Ctrl + Shift + P»)

4 крок

Internet explorer

Щоб створити нове вікно в браузері Internet explorer, натискаємо в лівому верхньому кутку, Файл → Нове вікно (для швидкого виконання цієї команди натискаємо клавіші «Ctrl + N»).

5 крок

Safari

Щоб створити нове вікно в браузері Safari, натискаємо в правому верхньому кутку, Іконку листа → Нове вікно (для швидкого виконання цієї команди натискаємо клавіші «Ctrl + T»).

Leave a Reply