joomla - joomla. mobizoo.ru -

Що буде якщо здерти родимку

Що буде якщо здерти родимку

В дитинстві майже всім дітям кажуть, чомусь, що якщо здерти родимку, то відразу помреш. Як я цього боялася, просто жуть. Звичайно, якщо здерти родимку, то ніхто не помре, тим більше відразу, але це привід, причому негайно звернутися до лікаря дерматолога або хірурга. Навіть якщо ви не здерли родимку, але вона перебуває у вас у місці постійного тертя одягом або часто схильна інших подразників, наприклад, родимка на шиї за яку постійно чіпляються волосся, роздратування гарячим повітрям від фена і інше. Сама звичайна нешкідлива родимка, може стати початком грізного захворювання меланома. Меланома це різновид раку шкіри, одна з найбільш злоякісних пухлин. Майже в сімдесяти відсотках випадків меланома виникає з родимки (невус), сприятливими факторами для розвитку меланоми з родимки в першу чергу послужить ультрафіолетове опромінення і механічне подразнення і травматизація. Так, у відповідь на питання — що буде, якщо здерти родимку, я думаю, вже зрозумілий, доброго нічого, але це не означає, що якщо ви все ж здерли родимку, завтра у вас розвинеться меланома. Меланома може розвинутися і на чистій ділянці шкіри.

Бігти до лікаря потрібно терміново, якщо:

у вас з'явилося відчуття свербіння і печіння в області родимки,

родимка почала змінювати колір, збільшуватися в розмірі,

якщо з'являються незрозумілі вузлики на самій родимці-густо,

кордону родимки стають не чіткими, як би розпливаються, причому шкірний малюнок (дрібна исчерченность шкіри) теж згладжується.

Абсолютно ніхто не застрахований від раку шкіри, але берегти себе і звертати під час увагу на своє здоров'я це наш обов'язок. Кожна молода мама повинна берегти, і піклується про своє здоров'я, адже їй потрібно виростити і виховати свого малюка. Своєчасне видалення бородавок, родимок, папілом, послужить попередженням цієї хвороби, яка на жаль не щадить нікого.

А тепер моя маленька історія, як я втратила родимки. Чомусь маленькі дітки дуже не байдужі до родимок своїх матусь, чула, та й бачила це неодноразово. Моя дочка виявилася не винятком, особливо в період грудного годування їй потрібно було постійно чіпати мою родимку, вона в мене була на два пальці нижче ключиці. І одного разу вона її трохи підсікла своїм гостреньким нігтиком, виступила крапля крові, вона злякалася, я їй все пояснила, що мамі боляче і так робити не можна, а про себе подумала — треба йти в лікарню, але, як і всім молодим мамам, мені було ніколи. Наступного разу дочка мені її здерла повністю, і тут я, звичайно, злякалася не на жарт, адже я то вже точно знаю, що буде, якщо здерти родимку. І вже на наступний день, я була в рідному онкодіспаснсере, перший раз в якості пацієнтки, ось так.

А вам, я як завжди бажаю здоров'я, і ​​бережіть себе!

Leave a Reply