joomla - joomla. mobizoo.ru -

Коли відбувається овуляція.

Коли відбувається овуляція.

Здавалося б, вже хто-хто, а молода мама повинна знати, що таке овуляція і коли ; відбувається овуляція, але на ділі виявляється, що багато практично нічого не знають про це. Так, чули, та, знають, що таке буває, багато хто знає, що в середині циклу, а деякі навіть не уявляють, навіщо це взагалі треба, морочитися так. Хочу сказати, що це просто необхідно знати, якщо ви бажаєте завагітніти, для вдалого і благополучного планування зачаття і якщо ви не користуєтеся постійними контрацептивами і, вагітність не входить у ваші плани, знаючи точно про настання овуляції можна використовувати в ці дні бар'єрний метод або просто утриматися, щоб себе убезпечити. Хочу навести один приклад, він не дуже звичайно хороший, але зате досить наочний. Одна моя колишня співробітниця, причому медичний працівник, дуже часто робила аборти, здавалося, що для неї це абсолютно природно і від цього ставало страшно. Коли я в неї запитала, чому вона не приймає гормональні контрацептиви, вона відповіла, що боїться, що у неї почнуть рости волосся в небажаних місцях через гормонів, які містяться в таблетках і природно впливають на наш жіночий гормональний фон. А вагітність і аборт, що не впливають на гормональний фон, хотілося мені спитати. В іншої моєї знайомої зробила аборт на вже пристойному терміні вагітності, дійсно з'явилося помітне оволосіння обличчя, грудей і навіть живота, але аборт, чомусь сприймається більш природно, ніж таблетки. Одного разу я не витримала і сказала їй, що аборт це не метод контрацепції і не рятує від проблем. Знаєте, що з нею було потім? Вона захворіла на цукровий діабет, звичайно, можливо це не пов'язано з численними абортами, але постійне брутальне зміна гормонального фону не проходить безслідно. Я за безпечний секс, бажаних дітей та проти абортів, адже їх можна запобігти тим самим, не брати гріх на душу і зберегти своє здоров'я. Отже, давайте розберемося, на який день відбувається овуляція.

Існує кілька методів визначення овуляції це: календарний метод, метод вимірювання базальної температури, ультразвуковий моніторинг, за характером шеечной слизу, тести на овуляцію. Але сьогодні я хочу розповісти, як визначити день овуляції в домашніх умовах і з найменшими матеріальними витратами, вам знадобиться всього напросто звичайний градусник для виміру температури тіла, тільки вимірювати ми будемо її в прямій кишці. До речі, для тих, хто не знає, що таке овуляція — це вихід з яєчника зрілої яйцеклітини готової до запліднення, овуляція відбувається практично кожен місяць в житті жінки, дітородного віку, яйцеклітина готова до зачаття від дванадцяти до сімдесяти двох годин і в цей час краще поберегтися, якщо ви не плануєте бебі. Отже, метод вимірювання базальної або ректальної (кому як більше подобається) температури.

Температура залежить від рівня жіночих гормонів виробляються яєчниками естрогенів і прогестерону. На початку циклу естрогени знижують температуру (зазвичай вона нижче 37), а в другій половині циклу, відразу після овуляції прогестерони підвищують температуру (тепер вона вища 37). За день до овуляція відзначається зазвичай різке падіння температури, десь до 36,4, а вдень овуляції різкий підйом температури до 37 градусів і вище. Якщо точно знати небезпечні або бажані дні, коли відбувається овуляція, то можна заздалегідь подбати про своє здоров'я, і ​​пам'ятайте, що сперматозоїди можуть зберігати свою активність в статевих органах жінки (матці, шийці і трубах) до 5-6 доби! А тепер я розповім, як правильно вимірювати базальну температуру, дотримання цих умов обов'язково інакше всі старання будуть даремні. Температура в прямій кишці вимірюється завжди в один і той же час відразу після пробудження і до того, як встати з ліжка, причому якщо померти температуру в той же самий час, але перед цим якийсь час не спати, то свідчення можна вважати помилковими. Перший день вимірювання температури це перший день місячних, обов'язково відразу записати свідчення, і ще вимірювати температуру слід одним і тим же градусником. На коливання температури можуть вплинути: стрес, прийом напередодні алкоголю, прийом медикаментів, застуда та інші, просто робіть для себе не великі позначки поряд з цифрами. Ну, от в принципі і все, а ні, не забувайте відвідувати гінеколога, і консультуйтеся з ним, а не з подругою або інтернетом. Пам'ятайте, що кожна людина індивідуальний, тим більше жінка, і вимагає індивідуального лікарського підходу. Бажаю вам тільки бажаної вагітності, і бережіть себе. Будьте здорові!

Leave a Reply