joomla - joomla. mobizoo.ru -

ВІТАМІН E

ВІТАМІН E

Сьогодні хочеться поговорити про вітамін E, його по праву вважають вітаміном жіночої краси та молодості. Кожна молода мама, знає, що він дуже корисний. Лікарі призначають його під час вагітності, ще він входить до складу численних косметичних засобів. А що ми ще знаємо про вітамін E?

Вітамін E впливає на організм на клітинному рівні, зміцнюючи судини, примушуючи клітини крові ділитися, а це продовжує не тільки молодість, а й життя людини.

Підвищує фізичну витривалість.

Сприяє зміцненню імунної системи.

Попереджає катаракту.

Потужний антиоксидант.

Уповільнює процеси старіння.

Сприяє попередженню раку, діабету і серцевих захворювань.

Зменшує симптоми менопаузи.

Позитивно впливає на жіночу та чоловічу репродуктивну систему.

Захищає від дії пасивного куріння і атмосферних забруднень.

Сприяє загоєнню ран і опіків.

Вітамін E — це жиророзчинний вітамін, який вважається найважливішим антиоксидантом, він захищає клітинні мембрани від вільних радикалів в організмі. E існує в декількох формах, але нам потрібен альфа-токоферол (, d-?-Токоферол) це найбільш активна і натуральна форма, зверніть на це увагу, коли будете купувати його в аптеці. Синтетичний ; dl-?-токоферол, на п'ятдесят відсотків менше ефективний. міститься в продуктах природного походження: рослинні масла (соняшникове, бавовняне, кукурудзяне). Горіхи (арахіс, мигдаль), злакові, бобові, вівсянка, молоко, листя салату, шпинат. Печінка, м'ясо, яйця, лосось.

Сподіваюся, ви почерпнули, щось корисне з цієї статті. Пам'ятайте! Будь-які препарати і вітаміни, в тому числі має призначати лікар. Будьте здорові!

Leave a Reply