joomla - joomla. mobizoo.ru -

Який дезодорант краще.

Який дезодорант краще.

Зараз вибір дезодорантів можна сказати просто величезний і здавалося, проблем ніяких немає, заходь в магазин вибирай, який подобається і все. Вибір сучасної жінки в основному грунтується на рекламі. Навіть якщо вам здається, що ви обираєте самі, в голові підсвідомо крутиться картинка — дезодорант антиперспірант, з рекламного ролика, яка і штовхає до певного флакончику. Хочу вам зізнатися, дорогі мої читачки, що зовсім не давно я навіть не замислювалася, про те, що дезодорант і антиперспірант, це зовсім різні речі, суміщені в одному флаконі в якому вдало доповнюють один одного. Виявляється, сам по собі дезодорант, тільки усуває запах поту, вірніше знищує бактерії, які, розмножуючись і дають цей неприємний запах поту, а ось на кількість поту прямий вплив надає антиперспірант, солі алюмінію, які входять до його складу звужують і частково закупорюють потові залози і за рахунок цього і зменшується потовиділення. Тому дійсно дезодорант антиперспірант досить вдалий вибір. Вибираючи дезодорант, обов'язково потрібно враховувати, щоб його запах поєднувався з запахом ваших духів, зараз великою популярністю користуються дезодоранти без запаху, до речі, такий дезодорант відмінно підійде вам, якщо ви годує мама. І ще, щоб там не писали, що дезодорант антиперспірант, діє добу, а то й набагато більше, обов'язково змивайте його з тіла кожен день, адже якщо він звужує і закупорює протоки, це може послужити причиною запалення потових залоз. Якщо у вас дуже чутлива або суха шкіра, то для вас підійде крем дезодорант, можливо, він не настільки ефективний, зате більш щадний. А для підвищеного потовиділення підійдуть більше, такі кошти від поту, як спрей, стік, присипка, при їх виборі зверніть увагу, щоб була позначка — «не залишає слідів на одязі».

І не слід забувати, що і дезодоранти і антиперспіранти, будь-якої форми випуску слід наносити на чисту і суху шкіру. А якщо ваш шлях лежить на пляж або в сауну, то від антиперспіранти краще взагалі утриматися.

Так як мій блог для молодих мам, хочу порадити користуватися влітку дитячою присипкою вашого малюка, особливо ця рада відноситься до годуючим мамам. Обов'язково двічі на день все з себе змивати і наносити, повторюся, на чисту, суху шкіру, добре обробляти і під пахвами і під грудьми, дотримання правил гігієни влітку набагато актуальніше, хоча не варто про це забувати у будь-який час року.

Бажаю вам завжди приємно пахнути і бути бажаною.

Будьте здорові!

Leave a Reply