joomla - joomla. mobizoo.ru -

Маммопластика

Маммопластика

маммопластика

Для мене залишається загадкою одне питання. Чому деякі жінки усвідомлено відмовляються від грудного вигодовування своїх малюків, щоб зберегти красу грудей, але при цьому забувають або не вважають за потрібне відвідувати хоча б один раз на рік мамолога? Де логіка?

Так чи псує грудне вигодовування красу грудей? Насправді ні, у деяких жінок груди від цього тільки виграє, тим більше як я вже не одноразово говорила годування грудьми це прекрасна онкопрофілактики для нашого жіночого організму. Але, що робити, якщо груди безнадійно опустилася і обвисла і ніякі маски і вправи не допомагають, безсилий і ліфтинг грудей? У жінок з'являється маса комплексів, звідси невпевненість у собі, дратівливість, з'являються проблеми у сім'ї. Ось саме в таких випадках і може виявитися паличкою-виручалочкою маммопластика.

Багато жінок, чомусь впевнені, що маммопластика це просто збільшення грудей і це доля зірок або розпещених дівчат. Насправді маммопластика має кілька напрямків перше і загальновідоме це звичайно збільшення грудей, друге це підтяжка (корекція форми грудей), і третє, про який чомусь мало хто знає це зменшення грудей або редукційна маммопластика. Так, що як бачите не обов'язково вставляти силіконові імпланти і збільшувати груди, можна просто зробити корегування і навіть ніхто нічого не помітить. Якщо подивитися маммопластика фото, то можна помітити або скоріше не помітити, що це чия то робота. На стільки все виглядає природно і природно. Жінці на такий крок зважитися не так просто, як здається на перший погляд, але якщо ви все ж зважилися особливо ретельно підійдіть до вибору клініки і лікаря, який буде робити операцію. Подивіться відгуки в інтернеті, поговоріть (якщо випаде така можливість) з пацієнтками вже прооперованими. Що б не говорили чоловіки, що при зустрічі дивляться жінці в очі це не правда, вони дивляться на груди і на ноги. Та й чоловіки, які говорять, що будуть любити вас будь-яку, з часом починають задивлятися на пишногрудих дівчат.

Особисто моя думка така — якщо дійсно є проблема, то її потрібно вирішувати, можливо, не відразу радикально, для початку можна сходити просто на консультацію і послухати, що вам скаже і запропонує доктор. А потім ще раз все обміркувати, зважити і прийняти рішення. Любіть себе і будьте здорові!

Завжди ваша, Олена Самолкіна, господиня блогу «Будь здорова мама»

Leave a Reply