joomla - joomla. mobizoo.ru -

Пізніше материнство

Пізніше материнство

пізні пологи

«А скільки років вашому старшому синові?» Запитала мене лікар робила УЗД.

«Зовсім скоро чотирнадцять» з гордістю відповіла я.

«Ну й навіщо потрібна вам ця вагітність? Чекали б уже онуків »Якщо чесно, я так розгубилася, що в мене просто пропав дар мови. Адже мені лише тридцять три роки! І мені таке говорить лікар.

Пізніше материнство. Жінкам, які народжують після тридцяти часто в картці пишуть — «старонароджуюча» у мене, слава Богу, такого запису в картці не було, як то вона пригнічує. Останнім часом жінки все частіше і частіше зважуються на пізні пологи. Чому? Напевно, тому що жінки не відчувають себе «віковими породіллями», і я думаю, що відбувається це за рахунок зміни менталітету нашого суспільства. Адже раніше жінки народжували по п'ятнадцять дітей і явно не до тридцяти років. А потім звідкись з'явилося така думка, що народжувати дітей потрібно практично до двадцяти п'яти років. Це я суджу по своїй мамі, вона категорично відмовилася народжувати після тридцяти і не вона одна. Пологи після тридцяти, а тим більше після тридцяти п'яти, якось були не прийняті в ті часи. Зараз же спілкуючись в соціальних мережах зі своїми колишніми однокласницями, я з радістю помічаю, що багато з них мають малят так, як і я. А значить народжувати після тридцяти, стає нормою. І неважливо, що говорять. Можливо це і пізня вагітність, але зате найбажаніша, а у багатьох перша і довгоочікувана. Пізня вагітність стимулює всі життєві сили організму, відсуваючи на задній план багато вікові захворювання.

пізніше материнство

Вчені встановили, що навіть головний мозок у жінок після пологів, працює набагато активніше, поліпшується пам'ять, реакція, весь життєвий потенціал активується. Адже дитину мало народити, його ще потрібно підняти на ноги, а значить, і життя продовжується на досить тривалий термін. Після тридцяти п'яти дійсно підвищується ризик, народити дитини з генетичною патологією, але сучасне діагностичне обладнання, допоможе це виявити на дуже маленьких термінах вагітності, тим більше від цього ніхто не застрахований. Хочу сказати одне, що жіноче здоров'я тільки виграє від пізніх пологів. А ще так приємно бути молодою мамою і в двадцять і в тридцять і в сорок.

У якому віці б жінка не зважилася на материнство, вона права. Набагато гірше, коли проходить життя, а люди все відкладають і відкладають народження дитини, а потім, на жаль вже пізно. Та таке теж буває. А ще, коли у тебе маленька дитина, ти відчуваєш себе набагато молодше своїх ровесниць, це я точно знаю :)

Будьте здорові!

Щиро ваша, Олена Самолкіна, господиня блогу «Будь здорова мама!»

Leave a Reply