joomla - joomla. mobizoo.ru -

Вправи для схуднення рук.

Вправи для схуднення рук.

вправи для схуднення рук

Прагнучи схуднути після пологів, жінка багато приділяє увагу своєму животу, талії, стегон. А ось про руки ми часом забуваємо, тільки коли ми починаємо помічати, що шкіра на руках стає в'яла, та й ще починає обвисати, тільки тоді й кидаємося, щось робити. Я підготувала невеликий комплекс вправ для схуднення рук, який ідеально підійде для молодої мами не займе багато часу і зробить руки красивими і підтягнутими.

Коли у молодої мами немає часу, щоб ходити на фітнес, а схуднути дуже хочеться -вправи для схуднення в домашніх умовах, просто врятують ситуацію.

Отже, вправа 1

Стаємо рівно, ноги на ширині плечей руки розводимо в сторони на рівні плечей. А тепер піднімаємо кисті рук, щоб вони опинилися під кутом дев'яносто градусів по відношенню до решти руці, відчуваємо напругу в м'язах, вважаємо до трьох і повільно заводимо руки, за голову поступово випрямляючи кисті і, повертаємо руки у вихідне положення. Повторювати цю вправу потрібно близько десяти разів.

Вправа 2

Руки згинаємо в ліктях і складаємо долонями один до одного, долоні знаходяться на рівні лоба, лікті на рівні плечей. Починаємо тиснути долонями один на одного і повільно опускати руки вниз до рівня живота, не перестаємо тиснути долонями один на одного, потім так само піднімаємо, вгору повертаючись у вихідне положення. Повторюємо десять разів.

Вправа 3

Ноги на ширині плечей, руки розводимо в сторони. Руки тримаємо рівно, паралельно підлозі і починаємо здійснювати невеликі кругові рухи, вперед десять разів і назад десять разів цю вправу виконується досить ритмічно. Повторюємо все близько п'яти — семи разів.

Вправа 4

Руки розводимо в сторони, як і в попередній вправі, руки тягнуться в сторони, починаємо розгортати долоні назад, максимально розгортаючи руки назад, а потім повільно починаємо розгортати долоні вперед, а слідом за ними і решту частину рук, як би відкриваючи і розправляючи груди при цьому. Повторюємо вправу до десяти разів.

Вправа 5

Ноги на ширині плечей, руки піднімемо вгору над головою і починаємо робити рухи руками на зустріч друг, другу схрещуючи їх за головою, по черзі міняючи руки, повторюємо близько тридцяти разів.

Вправа 6

Руки перед собою, з'єднуємо кулачок з кулачком, ліктик з ліктиком. Повільно починаємо піднімати руки, не роз'єднуючи їх при цьому, і опускати. Зігнуті руки повинні бути паралельні тілу і при піднятті вгору кулачки не повинні йти у бік голови. Повторюємо десять разів.

Вправа 7

Для цієї вправи злегка згинаємо коліна і трохи нахиляється вперед, руки стискаємо в кулаки і починаємо згинати їх в ліктях, злегка при цьому заводячи за спину. При виконанні цієї вправи, ми повинні відчувати напругу в руках. Виконуємо десять разів.

Цей комплекс вправ для схуднення рук, зробить гарними не тільки ваші руки, але і допоможе зміцнити м'язи грудей і спини, що для нас жінок, звичайно дуже важливо.

Будьте здорові!

Leave a Reply