joomla - joomla. mobizoo.ru -

тренування інтимних м’язів

Тренування інтимних м'язів

тренування інтимних м'язів

Сьогодні в рубриці «Відновлення після пологів» розмова піде, про відновленні м'язів тазового дна і зокрема тренування м'язів піхви. Після народження дитини, кожна молода мама прагне швидше прийти у форму, практично всі відразу починають качати прес чи ходити в тренажерний зал (хочеться мати відразу плоский живіт), але є в нашому організмі і інші м'язи яким слід приділити належну увагу це м'язи тазового дна. Після народження другої дитини мені довелося зіткнутися з такою проблемою, як опущення задньої стінки піхви, моя лікар сказала, якщо я буду качати прес, то все прийде в норму, але все виявилося трошки не так. І тоді я згадала, що читала, колись про спеціальні вправи для м'язів піхви в книзі Е.Шацкой «Школа гейші», я відшукала ці вправи і почала займатися, вправи рекомендуються і жінкам з порушеннями і захворюваннями статевої сфери.

На початку визначимося, як їх правильно знайти ці м'язи. Потрібно уявити, як ніби ми перериваємо сечовипускання, м'язи, які при цьому напружуються саме ті, які нам потрібні. Напружуючи вагінальні м'язи, потрібно намагатися не задіяти при цьому м'язи преса і сідниць. Ця вправа добре тим, що можна його робити стоячи, лежачи, сидячи. Виконуючи цю вправу, потрібно якомога сильніше напружити ці м'язи порахувати до десяти і розслабити їх. Цю вправу потрібно виконувати мінімум тридцять разів на день.

тренування інтимних м'язів

Вправа Кегеля.

Скорочуючи м'язи піхви, потрібно напружити і м'язи ануса, порахувати до шести (один рахунок — одна секунда), потім розслабитися. Цю вправу потрібно виконувати три рази на день по п'ять хвилин, обов'язково кожен день, для досягнення ефекту.

Тренування інтимних м'язів по Стрельникової.

Робиться сидячи на жорсткому стільці, ноги трохи ближче один до одного, ніж на ширині плечей. Спинку тримаємо прямо, злегка розслаблено. Згинаючи руки в ліктях, піднімаємо їх, ніби комусь показуючи. Хапальними рухами стискаємо долоньки в кулаки, роблячи при цьому, короткі, гучні, ритмічні вдихи носом. Одночасно при цьому різко напружуємо сідничні м'язи, м'язи піхви і ануса: гучний короткий вдих при одночасному стисканні. Видих через рот — повертаємося в початкове положення. Робить чотири вдихи-стиснення, відпочиваємо п'ять секунд, і знову повторюють чотири вдихи-стиснення. Вправа це рекомендується виконувати двадцять чотири рази в день.

тренування інтимних м'язів

Ці вправи допомагають при різних жіночих захворюваннях, а так же фригідності.

Зміцнюють ці м'язи і заняття східними танцями, лижним спортом.

Тренування м'язів тазового дна не тільки зміцнить наше жіноче здоров'я, але й розфарбує більш яскравими фарбами інтимне життя.

Будьте здорові!

Leave a Reply