joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як краще утеплити двигун і чим?

Що вам знадобиться:
Дермантин, ніж, ножиці
Повсть
струна і болти з отворами від карниза
Дриль
Мастика
машина і руки ростуть від куди треба

1 крок

Насамперед треба відкрити капот і подивитися, чи є в наявності захист двигуна і фартук.Еслі є, то вже легше. Знімаємо радіаторну решітку, очищаємо двигун і весь моторний відсік від бруду за допомогою бензину чи солярки і великої купи ганчір’я, а потім знежирюємо ацетоном або чимось подібним. Знімаємо захист двигуна і фартух і також чистимо.

2 крок

Треба зняти мірки знизу під двигуном за допомогою рулетки вимірюємо відстань між лонжеронами в передній частині моторного відсіку, а потім задній частині відсіку потім вимірюємо із задньої частини в передню. Вимірюємо отвір під радіаторну решітку, і також виміряти зверху відстань між крилами нижче посадки капота, як біля кузова, так і біля радіатора.так ми дізналися ширину і довжину майбутньої заготовки.

3 крок

під радіаторну решітку вирізаємо з дерматину шматок за раніше знятим мірками, вирізаємо з повсті за знятими мірками з урахуванням того, що верхній утеплювач повинен бути більше на 20 см з кожного краю. Нижній утеплювач приміряємо на своє місце, підганяємо, де треба підрізаємо, щоб могло лягти на своє місце важливо не забути вирізати отвір під зливну пробку картера УВАГА! обов’язково переконайтеся що повсть не стосується колектора і вихлопної труби у запобігання загоряння автомобіля якщо все ж до наклеїти азбестову стрічку або інший термоізолятор.Перед установкою нижнього утеплювача фарбують фартух і захист мастікой.устанавліваем утеплювач і ставимо захист з фартухом тому. Таким чином нижній утеплювач приклеєний за допомогою мастики.

4 крок

Зверху де буде кріпиться верхній утеплювач розмічаємо симетрично подкрильнікі під свердління це треба для кріплення утеплювача. Бажано по три отвори з кожного боку. Краї отворів фарбують мастикою у запобігання корозії металла.к верхньому утеплювачу пришиваємо гачки відступивши на 25 см від краю по ширині звичайно 3 шт. Якщо у вас старий авто з примусовим обертанням крильчатки за допомогою ременя раджу обрізати лопаті, щоб залишилися 2 симетричні одна одній лопаті вийде зимовий варіант вентилятора. Приміряти утеплювач і зробити в ньому отвір під повітряний фільтр інакше машина буде глохнуть.Вставіть в просвердлені отвори болти від струнного карниза. У болти протягуємо струну і робимо петлю, щоб ледь дотягував гачків і натягуємо утеплювач.

5 крок

При настанні теплого сезону або ремонту можна все це легко зняти і також установіть.Вентілятор можна на літо купити новий.

Leave a Reply