joomla - joomla. mobizoo.ru -

Кондиціонер і дитина

Кондиціонер і дитина

Хочу поділитися своєю історією зі своїми дорогим читачками або навіть швидше гірким досвідом, можливо, когось це вбереже від помилки. Навіть страшно й згадувати минуле літо, молодшій доньці було всього чотири місяці, і я побоялася купувати кондиціонер, наслухавшись про те, як це шкідливо для маленької дитини і протяги і бактерії в ньому живуть і масу всього подібного. І взагалі прийшла до висновку, що кондиціонер і дитина не сумісні. А потім почалося справжнісіньке пекло, в нашій кімнаті температура трималася 32 градуси, я з благанням дивилася на градусник, але він був не проклинав. Я вночі виходила на вулицю з коляскою і могла там перебувати до двох годин ночі, а то й довше, на вулиці температура вночі теж була 32, але було хоч не багато свіжої, ніж у кімнаті. А тут ще у дитини піднялася температура, викликала лікаря, вона оглянула крихту, ніби все нормально, але температура 38 і нічого не допомагає. Лікар була жінкою дослідної і відразу припустила перегрів у дитини, але вона виявилася теж не прихильницею кондиціонера. На наступний день я викликала вже швидку допомогу, лікарі оглянули малятко і нічого не знайшли правда запропонували якщо ми хочемо відвезти нас в лікарню, я відмовилася. На наступний ранок, я відкрила очі і жахнулася, моя донечка покрилася червоними плямами, картина нагадувала краснуху, я подзвонила лікаря і рвонула до лікарні. Краснуха у нас не підтвердилася, а це вже була алергічна реакція на жарознижуючі препарати, і ми почали лікуватися вже від алергії. Це все тривало протягом тижня, тиждень температура 38! Це було страшно. А потім, я, просто плюнувши на все, перебралася з крихіткою в будинок з кондиціонером, до своєї сестри. Температура прийшла в норму протягом доби і більше не піднімалася, першу ніч ми спаліспокойно. Питається, навіщо я мучила і себе і дитину? Я вирішила, що цього літа ми будемо точно з кондиціонером.

система розумний будинок своїми руками

Кондиціонер і дитина дуже навіть сумісні, головне дотримуватися простих правил:

Різниця температури між кімнатної і тієї , що на вулиці не повинна перевищувати десяти градусів.

Температура в кімнаті не повинна бути нижче двадцяти градусів.

Відповідно до вимог інструкції чистити вчасно фільтри і природно вчасно проводити їх заміну.

Якщо необхідно додатково зволожувати повітря в кімнаті.

Бажано, щоб кондиціонер перебував не в тій кімнаті, де зазвичай мешкає дитина.

Ніколи не перебувати під прямим потоком повітря з кондиціонера.

У сучасних кондиціонерах є системи самоочищення і антибактеріальні системи, зверніть на це увагу і обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Який би чудовий не був кондиціонер, не забувайте хоч не надовго провітрювати приміщення, наприклад, рано вранці, коли ще немає сильної спеки.

Що б я не сказала, тільки вам вирішувати, чи потрібен вам кондиціонер або ви вважаєте його своїм ворогом, але домашні кондиціонери це вже не розкіш і не данина моді, а така ж не обходима річ , як опалення в зимовий період.

Будьте здорові!

Leave a Reply