joomla - joomla. mobizoo.ru -

Аптечка для мами, профілактика вірусних захворювань ..

Аптечка для мами, профілактика вірусних захворювань ..

Не встигла настати осінь, почалися Перша вірусні захворювання і понеслися вони передаватися своїм улюбленим повітряно-крапельним шляхом , від одного малюка до іншого. Турботливі і досвідчені матусі намагаються провести своєчасну профілактику вірусних захворювань своїм малюкам. А для цього потрібно своєчасно поповнити домашню аптечку. Отже, що ми туди покладемо з медикаментів, в першу чергу анаферон це засіб знають зараз майже всі мами, воно ефективно, як для профілактики вірусних інфекцій, так і для лікування на початкових стадіях захворювання. Наступне, що необхідно — ХЬЮМЕР або аквамарис, ці спреї, а для самих маленьких краплі в ніс з морської води відмінно підходять, як для щоденного догляду за порожниною носа, так і при нежиті відмінно промивають і очищають носові ходи, а саме головне від них не буде ніякої шкоди вашій дитині. На всякий випадок придбаємо називин, якщо все ж нежить серйозний і дихати малюкові зовсім складно, то паралельно з аквамарисом можна використовувати називин, тільки обережно не зловживайте протягом дня максимум чотири рази і не більше п'яти днів, можна. Не забудьте про оксалінову мазь, відмінне противірусний засіб, помазали в маленькому носику акуратненько і можна йти на прогулянку, протягом дня можна використовувати до трьох разів. Більш старшим діткам можна давати вітамін C, але теж обережно дотримуйте інструкції. Іммунностімулятори, дітям до дванадцяти років без особливих показань давати не рекомендується, коли я вчилася в медуніверситеті синові було 6 років і я запитала у професора з педіатрії, з приводу іммунал, він тоді був дуже популярний, вона тоді пояснила дуже популярно всій групі, що в імунну систему дитини втручатися не варто, вона і так у нього чудово працює і не треба її стимулювати, це я запам'ятала на все життя.

Бажано кожній молодій мамі мати під рукою Довідник лікарських препаратів, використовувати його як керівництво до дії, звичайно, не варто, але іноді він може дуже стане в нагоді. Наприклад, ліки є, а як приймати його ви не пам'ятаєте або вам призначили препарат, а ви переживаєте, чи підійде він вам і хочеться про нього дізнатися детальніше, перш ніж купити, випадки бувають різні.

Головне пам'ятайте, що перед тим як дати своєму малюкові, який або препарат, будь то для профілактики вірусних захворювань або ще від чого-небудь, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і не бійтеся задавати «дурні» запитання, вони часом можуть зіграти не останню роль у здоров'ї вашої дитини.

Будьте здорові!

Leave a Reply