joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як пережити розрив з коханою людиною.

Кожен з нас хоч один раз, але переніс тяжкість розставання з коханою людиною. Переніс біль розлуки, почуття самотності, крах усіх надій. Але кожен переносить це по своєму, хтось впадає в страшну депресію, проливаючи кожен день ріки сліз, хтось топить своє горе в алкоголі, хтось йде з головою в роботу, хтось намагається швиденько переключитися на когось іншого . Але щоб ми не робили, душевна травма так швидко не заживає, і мучить нас якийсь час. Минуле буде нагадувати про себе, постійно роз'ятрюючи НЕ зажівшую рану. Як же вийти з цієї ситуації з найменшими втратами.

Вперше дні ми ще переживаємо шок від почутих слів про розрив відносин. Відмовляємося вірити у все це. Ваша кохана людина наполегливо говорить про те, що все скінчилося, між вами нічого більше не може бути, а Ви слухаєте і не можете в це повірити, здається, що відбувається просто сон, до того ж відбувається зовсім не з Вами. А коли вже починаєш все розуміти, усвідомлювати, ось тут-то все і починається, сльози відчаю, непередавана душевний біль, небажання миритися з тим, що відбувається. Все, порожнеча, життя зруйнувалося, звалилася та щаслива життя, яку представляли удвох, про яку мріяли, всі плани на майбутнє, все, більше нічого немає. Самотність, і відчуття що половинку тебе забрали. Але тут потрібно відразу усвідомити, що як би не було боляче, життя триває, й як не крути тобі теж потрібно продовжувати своє життя, але вже без нього.

Багато хто віддає перевагу звернутися за допомогою до подруг. Погодьтеся набагато легше ставати, коли з'являється можливість комусь виплакатися, почути пораду, отримати підтримку.

Багато хто в такій ситуації намагаються відгородити себе від оточуючих, виїхати кудись на дачу, або закритися вдома, не відповідати на дзвінки, і море сліз, блоки викурених сигарет, безсоння, опухлі очі і т.д. Найкраще, не замикатися в собі в такі моменти. Одному дуже важко впоратися з горем, одужання в такому випадку буде дуже довгим і болісним.

Хтось віддає перевагу пуститися у всі тяжкі, відриватися по повній, відвідувати дискотеки, нічні клуби, вживати алкоголь. Але навіть у такому стані не варто забувати про міру. Можна звичайно, відвідати яке-небудь веселий захід — розвіятися, підняти собі настрій, а там, може і зустріти свою долю. Але от спати з першим зустрічним поперечним не рекомендується, так як випадкові зв'язки ніколи до добра не доводять. І в цій ситуації врядли стануть втішними. Потім можна пошкодувати ще більше і набагато сильніше. Алкоголь — це теж не вихід з ситуації, врядли він допоможе забутися, навпаки почуття і біль можуть розігратися з ще більшою силою, та й на зовнішньому вигляді і здоров'я позначитися не кращим чином.

Медики стверджують, що найкраще зі стресом допомагає впоратися спорт. Необхідно пересилити себе і сходити в спортзал. Лікують також і прогулянки на природі.

Потрібно все добре осмислити і обдумати, адже всі ми дорослі люди, і потрібно тверезо оцінювати ситуацію, що склалася. Це в нагоді і в майбутньому. Подумай, в чому ти була не права, може незаслужено завдавала йому біль, ображала, звичайно, він теж не може бути ангелом, але все ж варто все добре обдумати, зважити всі за і проти. Тільки такий аналіз варто проводити виключно самостійно, без допомоги будь-кого, адже це твої почуття, і стосунки були тільки твої, і судити про них можеш тільки ти. Не варто телефонувати йому і благати повернутися. Швидше за все, це буде його дратувати, ну і тішити його самолюбство — «вона страждає через мене». Не варто й надто себе дорікати, так можна заробити комплекс неповноцінності. Життя, така яка вона є, всі розлучаються рано чи пізно.

Ти залишилася одна, і це зовсім не тому, що ти невєзуча, товста, стара або негарна, ні, просто так випала карта. Це сьогодні так, але життя така дивовижна штука, що доля залишила тебе зараз одну, тільки тому, що припасла для тебе козир, справжнього «принца на білому коні», ну або на чорному BMW. Погодьтеся, адже нерозумно плакати, і страждати про минуле, не знаючи, що чекає на тебе в майбутньому.

Твоє майбутнє залежить тільки від тебе самої, просто потрібно повірити в те, що все, що робиться в нашому житті, все на краще.

Для того, щоб легше перенести розрив з коханою людиною, можна дотримуватися деяких правил, описаних нижче. Здавалося б, хто може бути порадником у таких душевних справах, але і без порад, повчань не обійтися, тому що можна просто збожеволіти копаючись у своїх спогадах і в минулому. Вже повірте, перевірено на своєму гіркому досвіді.

Переживати розрив можна по різному, або наведеними вище способами, або ж, навпаки не втрачати даремно часу, і стати щасливою вже зараз.
Будь-яка подія, навіть найсумніше несе свої позитивні моменти, переваги та вигоди. Перед тим як прийти до висновку, що життя більше не має сенсу і удача від Вас відвернулася, слід перевірити, а чи так це насправді.

У такому випадку можна скласти список, в який внести тільки позитивні моменти Вашого розставання. Необхідно зрозуміти, чим тобі це вигідно, і поставити цей список на видне місце.

У такий список Ви, наприклад, можете занести такий пункт, як: «Вільне спілкування з друзями чоловік», «Не боятися дати привід для ревнощів», «Нарешті можна носити коротку спідницю» тощо. Чим більше вийде Ваш список, тим краще.

І все-таки така стара аксіома як «все на краще в кращому зі світів» ну не може не спрацювати. Якщо згадати Демі Мур. Адже їй теж було нелегко розлучатися з голлівудським актором секс символом Брюсом Віллісом. Газети щосили жаліли її, але все це було до тих пір, поки вона не стала зустрічатися з молодою голлівудською зіркою Ештоном Катчером. Довівши ще раз тим самим, що хороше — ворог кращого. Нагородою за її біль, переживання стала нова хвиля популярності, знаменитий молодий коханець і контракт з Versace. Поетом не варто впадати в крайнощі, ще невідомо які подарунки, для тебе готує життя.

Вирішувати всі незакінчені справи зі своїм колишнім варто тоді, коли Ви в змозі зберігати спокій і холоднокровність. Таку делікатну операцію необхідно провертати дуже делікатно, щоб з рангу колишнього хлопця він не перейшов в ранг ворога.

Розлучатися потрібно красиво, щоб не було сварок, бійок, якихось розборок, образ, це ні до чого. Врядли вони принесуть вам обом радість, нічого хорошого від цього не трапиться.

Не варто мстити і сваритися до останнього. Не варто забирати подарунки, або ж кидатися в нього подарунками які він Вам, колись подарував, це низько, адже те, що було зроблено до розриву, було зроблено зовсім з іншими почуттями.

Найкраще розлучитися з людиною так, що б потім ви змогли стати друзями, або ж хоча б не поминати одне одного злим словом. Якщо у Вас залишилися його речі, або навпаки, краще зателефонувати і заздалегідь домовитися про те, коли Ви зможете їх забрати.

Злість рано чи пізно мине, і як потім згадувати про свої вчинки? А раптом по волі випадку доля ще раз зведе, яким або образом, як у такій ситуації поводитися? Адже соромно ж буде потім в очі дивитися.

Все-таки в такій ситуації краще зберігати адекватність і коректність. Краще залишатися вдячним людині, яка подарувала тобі багато щасливих днів і годин, хвилин і миттєвостей.

У такий період часу, найкраще представити свої плани на майбутнє. Що Ви збираєтеся зайнятися ставши абсолютно вільним і незалежним людиною. Уявіть свої перспективи.

Можна зібратися і махнути на море, або в Париж, або до Венеції. Перефарбуватися в пекучу брюнетку або сліпучу блондинку. Навчитися танцювати латинські танці і т.д. Можна піти на які-небудь корисні курси, або здати на права.

Краще всього, якщо поки у твої плани не входитиме пошук нового супутника життя. Таким чином, розриваючись між колишнім і майбутнім бойфрендом — ти забудеш про найголовніше людині в твоєму житті: про себе самої. Зовсім скоро Ви зустрінете нового коханого, але поки цього не сталося, насолодитеся свободою. А якщо Ви ще хочете, що б новий коханий був набагато краще попереднього, то в такому випадку, варто використовувати час з користю, і стати найбільш краще. Поставте перед собою мету і наполегливо дотримуйтесь до неї. Ще як варіант можна створити список своїх бажань, зробити таку собі книгу бажань, прикрасивши її відповідними картинками. Думки, як не як матеріалізуються, тому варто мріяти і прагнути до чогось прекрасного. Така з одного боку дитяча забава, принесе свої плоди, не сумнівайтеся. Мріяти тільки варто про щось реальне і більш доступному.

Погодьтеся, напевно, найбільшим випробуванням для дівчини — це перша зустріч з колишнім. Так як закон підлості ще ніхто не скасував, то колишній обов'язково зустрітися саме в той момент, коли ми з немитою головою, в старих штанях йдемо з навантаженими сумками з магазину.

У багатьох дівчат, чомусь розставання з коханою в деякій мірі асоціюється з величезною кількістю шоколаду, зайвими набраними кілограмами, недоглянутими волоссям і т.д. Невже Ви претендуєте на титул нелюблячий себе дівчини? Якщо це не так, і Ви хочете підкорювати чоловічі серця, необхідно терміново зайнятися собою! Не варто своїм виглядом викликати жалість у знайомих. Себе необхідно дисциплінувати, тим більше що у Вас зараз з'явилося набагато більше часу для себе. Можна робити всілякі маски для шкіри, не боячись нікого налякати своїм зовнішнім виглядом. Саме час пройтися в салон краси, крім того що ти будеш чудово виглядати, всі процедури, починаючи від педикюру та закінчуючи солярієм підуть морально на користь. Та й при зустрічі з колишнім, Ви будете виглядати надзвичайно, нехай ще раз пошкодує про те, від чого відмовився. Нехай всі думають, що розставання пішло Вам тільки на користь.

Ще раз, добре проаналізувавши, чому Ви розлучилися, не варто в усьому звинувачувати себе. Навіть у тому випадку якщо Ви подали якийсь привід для цього, ні що не робиться просто так, подумайте, може саме Він спровокував Вас на таку поведінку чи вчинки? Може йому так набагато легше розлучитися, ніж визнати в чомусь свою провину. Просто для того, що б у цій ситуації не бути винним. А може, бути любові то насправді, і не було, просто закоханість, прихильність. Якщо доводиться з кимось або чимось розлучатися, найкраще відпустити це з легкою душею, якщо дійсно у вас обох щирі і світлі почуття, справжня любов, то все може ще повернутися. Коли люди просто не можуть один без одного жити, не дивлячись на скоєні кимось помилки, вони прощають. Любити, в деякій мірі, означає вміти прощати. Всі ми вчимося на своїх помилках, і якщо ми готові щось змінювати в собі заради своєї коханої людини, то це варто робити, адже як не крути любов найпрекрасніше почуття, яке перетворює людей. Почуття в такому випадку повинні бути щирими.

Якщо ж ви розлучилися, і на примирення хтось з вас двох не згоден, то, що тут побиватися, псувати собі нерви, здоров'я, значить це не та людина, яку приготувала Вам доля. Значить, Ваша справжня любов десь ходить, і чекає, поки Ви з'явитеся в його житті, а Ви плачете і журитесь за минулим.

Не варто цього робити, як би не було боляче, як кажуть терпіння, і труд все перетруть, час лікує, все проходить і забувається. Той, хто стоїть обличчям до свого минулого, повертається спиною до свого майбутнього, минуле на те воно й минуле, що вже пройшло і не повернеш, а от своє майбутнє можна ще скорегувати. Так що не варто впадати в паніку, все виключно в Ваших руках. Корегуйте себе, корегуйте своє майбутнє. Не кидайте себе на свавілля, адже той, хто себе цінує і любить, притягує такі ж почуття. Любіть себе, балуйте, адже Ви цього заслуговуєте, і поки Ви самі цього не зробите, ніхто не зробить.

Життя таки прекрасне, як би складно не було, ми ж продовжуємо йти вперед, боротися за своє щастя, підніматися вгору. Озирніться, скільки прекрасного навколо. Відкрийте себе для прекрасного, захопленість робить нас краще. Не втрачайте часу даремно, життя не стоїть на місці. І вже ніяк не варто подовгу переживати розставання, нічого доброго з цього не вийде, а коли все забудеться Ви самі зрозумієте, що дійсно, як нерозумно було страждати по людині, яка Вам не визначено долею, обіймаючи того єдиного і неповторного, який прагнути зробити в першу чергу щасливою Вас!

Не зациклюйтеся на одному, не стійте на місці. Людина для того і створений, що б відчувати, що б прощати, що б любити, без почуттів ніяк, люди не роботи. Для того що б переносити всі тяготи і знегоди легше, потрібно тверезо оцінювати ситуацію, чи варто воно того в даному випадку. Любов, сварки, розставання, сльози і депресія, все це складові повної картини нашого життя. Людина не може обійтися без любові, не може не любити, і відповідно хоче бути коханим, але для того, щоб зустріти свою долю, потрібно пройти деколи довгий і не завжди приємний шлях.

Comments are closed