joomla - joomla. mobizoo.ru -

Користь йогурту

Користь йогурту

Після того, як у моєї дочки почалися проблеми з зубками я дуже ретельно переглянула її раціон в першу чергу додала рибу в звичайний раціон, вірніше ввела обов'язкових два рибних дні на тиждень, а не те, що від випадку до випадку. А друге, що треба було додати це кисломолочні продукти, молоко вона в мене не дуже любить, воліє тільки мамине, а з кисломолочних продуктів ряжанку і йогурт, а треба натуральне кисле молоко. Я купила гарного домашнього молока, дала йому скиснути, вийшло дуже смачно, але дочка моя є його, категорично відмовилася. А як же кальцій? І тут звичайно на виручку прийшов йогурт, але наскільки він натуральний? Якою б дорогою вона не була і як би він не був адаптований до дитячого харчування, до натурального йогурту все одно далеко. І я загорілася робити йогурт сама в домашніх умовах, адже користь йогурту незаперечна.

Натуральний йогурт дійсно живий продукт, який можна приготувати в домашніх умовах використовуючи, спеціальні молочнокислі бактерії, в аптеці можна купити спеціальну закваску для йогурту. Саме ці живі бактерії при сквашивании молока переробляють грубий молочний білок трансформуючи його в більш легку і корисну форму, він легше засвоюється і не викликає алергічних реакцій. Молочнокислі та біфідобактерії, якими так багатий натуральний йогурт, потрапляючи в організм, починають активну боротьбу із шкідливими і гнильними бактеріями, які живуть в нашому кишечнику, допомагають відновити флору після хвороби і після прийому антибіотиків. Натуральні кисломолочні продукти підвищують імунітет, що дуже важливо для дитячого здоров'я. У натуральному йогурті кальцій, який так необхідний для росту і правильного розвитку малюків, знаходиться в ідеальному співвідношенні з фосфором, а найголовніше, що діти люблять йогурт, а він ідеально засвоюється їх маленьким організмом.

Купити йогуртницю зараз не проблема, вони не дуже дорогі і цілком доступні для кожної сім'ї, проблема полягає в іншому — набагато простіше піти в магазин і купити гарну баночку «корисного продукту », ніж робити це самим. Не кожна молода мама захоче морочитися з цією готуванням, адже це час, якого і так вічно не вистачає. Але для себе я твердо вирішила, що дуже скоро йогуртниця оселиться на моїй кухні і займе почесне місце між пароваркою і мікрохвильовою піччю. Адже я зможу кожен день балувати своїх домочадців, готуючи для ни� натуральний йогурт. І піде він на користь всім членам моєї сім'ї та маленькій дочці і синові й моїй мамі і, звичайно ж, мені, він прекрасно урізноманітнює раціон годуючої мами. Що ми отримуємо взамін за наші труди? Звичайно ж, здоров'я! Поліпшення травлення, боротьба з інфекціями, підвищення імунітету, виведення токсинів з організму, профілактика онкологічних захворювань, зниження рівня холестерину, благотворний вплив на печінку і серце і, звичайно ж, кальцій, кальцій, кальцій! Один стаканчик натурального йогурту містить кальцію в кілька разів більше, ніж склянку молока, а найголовніше його з великим задоволенням п'ють діти. Натуральний йогурт можна використовувати і в інших цілях, наприклад, заправляти салати або готувати з ним навіть м'ясо і багато інших страв. З йогурту виходять відмінні маски для обличчя та тіла і для волосся, до речі, те саме. А ще з йогуртом можна не погано схуднути. Так, що я за йогурт, а ви, звичайно ж, вирішуйте самі.

Будьте здорові!

Leave a Reply