joomla - joomla. mobizoo.ru -

профілактика грипу та застуди

Профілактика грипу та застуди

профілактика грипу та застуди

Уже другий тиждень школи закриті на карантин по грипу, але дітей це будинки не втримає і мій синуля біжить до друзів гуляти. І скільки не говори, що в будинку маленька дитина і нам обом хворіти ніяк не можна, все одно його вдома не втримаєш. Що робити? З метою профілактики грипу нормальний, тобто звичайна людина може приймати полівітаміни, імуностимулятори і всякі інші корисні й марні препарати. Але як можна від нього сховатися і захиститися, якщо ви годує мама?

У першу чергу потрібно пам'ятати, що джерело вірусу це людина. Отже, потрібно обмежити до мінімуму всі контакти. Якщо все ж захворів, хтось з домочадців, надягніть на нього маску, відокремте його посуд і нехай поменше чіпає що або руками. Мийте руки самі, часто і багато.

Вірус живе в теплому і вологому приміщенні, особливо якщо там не провітрюють, зате швидко гине в прохолодному і рухомому повітрі.

профілактика грипу та застуди

Провітрювання обов'язкові і вологі щоденні прибирання. Сухе повітря часто сприяє захворюванню, він сушить слизові, а вони забезпечують роботу місцевого імунітету (слиз затримує перші віруси). Можна і навіть потрібно зрошувати порожнину носа препаратами з морської солі, наприклад «Салін», «Аква Маріс» ; вони спеціально призначені для догляду за порожниною носа, можна використовувати навіть немовлятам, але тільки краплі не спреї.Дуже важливо молодій мамі добре і повноцінно харчуватися, їжа повинна бути багата вітамінами і легко засвоюватися. Обов'язково вживання великої кількості рідини і повноцінний відпочинок. Часник і цибуля прекрасні народні кошти в профілактики грипу, але вони, на жаль, не підходять годує мамі, зате вони підходять іншим домочадцям, годуєте їх і не шкодуйте. профілактика грипу та застудиМожна просто розкласти часник по будинку на блюдцях, нехай відлякує віруси, вони його бояться і в такому вигляді.

Головне пам'ятайте — дбати про своє здоров'я потрібно завжди, а не тільки в момент спалахів епідемії, бережіть себе і будьте здорові!

Leave a Reply