joomla - joomla. mobizoo.ru -

Пророцтва про кінець світу

Тема кінця світу, мабуть, одна з найбільш популярних в будь-якій релігії. Дійсно, це питання багато століть хвилює людей — благо, приводів для занепокоєння більш ніж достатньо. Адже про Апокаліпсис твердить не тільки Біблія і інші релігійні книги — це улюблена тема багатьох провісників і вчених. Які існують найбільш популярні передбачення про кінець світу?

Пророцтва майя про кінець світу

Згідно з календарем майя, людство на даному етапі переживає П’яту Епоху Творення, іншими словами — П’яте Сонце. Жерці майя стверджували, що кожен подібний цикл (Сонце) закінчувався катаклізмом (землетрусом, ураганом, вогненним дощем і потопом відповідно), в результаті якого в живих залишалося невелика кількість людей, завдяки яким і передавалися з покоління в покоління легенди про подію.

П’яте Сонце повинне закінчитися через 5126 років після свого початку, тобто 21 грудня 2012, «поступившись» місце наступного циклу. Саме ці пророкування майя про кінець світу і наробили стільки галасу навколо теми кінця світу в 2012 році, стривожило багатьох людей по всьому світу.

Варіантів результату П’ятого Сонця з’являється тим більше, чим ближче дата передбачуваного катаклізму. Найбільш популярна версія — зіткнення Землі з іншою планетою або астероїдом. Також згідно з підрахунками астрономів, саме 21.12.12 в день зимового сонцестояння Сонце перетне площину Чумацького шляху — а от що може піти за цим, невідомо нікому.

В сьогоднішній рубриці корисних посилань хотів би поділитися сайтом на якому представлені найкращі узбек кино 2014 янгилари, які ви зможете переглянути безплатно в онлайн режимі.

Пророцтва Ісаака Ньютона про кінець світу

Виявляється, великий учений присвятив частину свого часу точного обчислення дати кінця світу, використовуючи для цього Книгу пророка Даниїла. У рукописах 1700 Ньютон прогнозує Апокаліпсис в 2060 році, передрікаючи падіння багатьох «безбожних» країн і процвітання єврейської нації.

Пророцтва Нострадамуса про кінець світу

Нострадамус, сам того не відаючи, у своїх прогнозах кінця світу виявився більш милостивий до людства ХХI століття, обчисливши Апокаліпсис у 3797 — саме ця дата є останньою в його прогнозах. За версією Нострадамуса, вісь Землі змінить своє положення в просторі.

Втім, справедливості заради варто відзначити, що у Нострадамуса було кілька версій з приводу кінця світу, одна з яких не виправдалася — великий провісник обіцяв Апокаліпсис у 1999 році.

Пророцтва Ванги про кінець світу

Пророкувала Апокаліпсис і сліпа ясновидиця Ванга. Вона, однак, ніколи не називала точних дат, відсилаючи за подробицями до Біблії — а там, як відомо, теж немає ні слова про конкретні дати.

Ванга пророкує війну між усіма народами, яка закінчиться повним падінням цивілізації. Після цього скрізь настане спокій і благодать, які триватимуть рівно тисячу років.

У цілому, якщо розглядати всі існуючі на даний момент пророкування про кінець світу в сукупності, то вийде, що людство протягом наступних 20 років очікують різного роду катаклізми. Тут і вже згадані астероїди, і Третя світова війна, і порушення космічних циклів, і космічний пил, змітає все на своєму шляху, і потоп, і ядерна війна. Об’єднує всі пророкування одне: червоною ниткою через них проходить тема безвідповідального ставлення людства до свого існування на Землі.

Чи приймати все це близько до серця і готуватися до кінця світу, зайнятися самовдосконаленням в надії на порятунок під час Апокаліпсису або просто проігнорувати всі пророкування про кінець світу — вибирати вам.

Comments are closed