joomla - joomla. mobizoo.ru -

вії догляд

Вії догляд

вії догляд

Довгі й густі вії для мене завжди залишалися мрією, щоб я робила без чудесного дії туші, яка подовжує вії, робить їх густими, а очі більш виразними. А з іншого боку, напевно, гріх скаржитися на свої вії, вони ж у мене нормальні в принципі, по крайней мере, не випадає, та й не бляклі, щоб уже зовсім. А ось сестри моєї більше пощастило з цією справою. Пам'ятаю ще, коли ми вчилися в школі, приходить, якось вона додому після уроків і розповідає, що вчителька посилала її посеред уроку вмиватися, типу: «нічого тут сидіти поцяцькованій, йди, вмивайся». На, що моя сестра відповіла, що це вона зовсім не нафарбована, краса її натуральна й для переконливості почала терти очі, весь клас покатом ліг, ніж там справа далі закінчилося, не пам'ятаю, сподіваюся, вона сама допише в коментарях, коли прийде мій пост читати. Я просто хотіла привести наочний приклад, що краса природна все ж буває. Хоча зараз звичайно, будь ласка, і накладні тобі вії і нарощені і Брасматік з різними подовжують та іншими візуальними ефектами. Все це звичайно добре, але, на жаль іноді вії випадають, стають тонкими, ламким, безбарвними. І тому хочу кілька слів сказати про щоденному догляді за віями.

Отже, догляд за віями! Звичайно, в першу чергу: «Треба, треба вмиватися, вранці і ввечері!» Як говорив знаменитий Мойдодир, тільки вмиватися потрібно грамотно і не в якому випадком не милом. Косметику, потрібно змивати обов'язково щодня перед сном, спеціальними засобами для зняття макіяжу. Ці кошти м'яко знімають макіяж і не викликають роздратування, так як їх кислотний баланс максимально наближений до кислотного балансу очей, а також містять корисні речовини для шкіри навколо очей і звичайно ж для самих вій. Якщо такого засобу у вас немає, на допомогу може прийти звичайне рослинне масло, тільки трохи його підігрійте, звичайно, ваше право вмиватися милом і водою, тільки не забувайте — дія мила згубно позначиться на вашій красі. Мило сушить шкіру, а, як відомо шкіра навколо очей в кілька разів тонше, шкіри, наприклад рук, і тому потребує особливого догляду. Якщо вмиватися милом, можна отримати роздратування оболонки очей, кон'юнктивіт, а якщо цього вдасться уникнути, то дрібні зморшки можна роздобути, аж бігом. Так, що вибір звичайно за вами.

вії догляд

Туш з вій добре знімати від коренів до кінчиків. А після цього рекомендую нанести на ніч спеціальний бальзам для вій, який елементарно приготувати самим. Треба взяти рицинова або реп'яхову олію, капнути в нього кілька крапель вітаміну A і все бальзам готовий! Зберігати такий бальзам дуже зручно в тюбику з під старого Брасматік, тільки попередньо його ретельно вимити і висушити. І ось, будь ласка — зняли макіяж і легким рухом руки завдали пензликом бальзам на вії і все, щоденний догляд за віями ви здійснили і спокійно можете йти спати. Це спосіб дуже зручний, зайве масло нікуди не тече і не потрапляє в очі і на подушку, а вії харчуються і стає густішим і довшим, а головне здоровіше. До речі, реп'яхову олію сприяє зміцненню вій, а рицинова олія сприяє зростанню. А для зовсім лінивих, існує спеціальний поживний крем для вій, а так само спеціальна безбарвна туш. Вони вже збагачені різними поживними компонентами і вітамінами, зміцнюють вії і роблять їх блискучими. І ще одна порада, коли купуєте нову туш, зверніть увагу на склад, віддайте перевагу туші, яка має в своєму складі вітаміни A, C, E і ще біотин.

Красиві вії це не мрія, а цілком здійсненна реальність.

Будьте здорові!

Leave a Reply