joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як дізнатися стать дитини?

Протягом всієї вагітності майбутню маму турбує безліч питань. Один з найбільш поширених — хто у неї народиться, хлопчик чи дівчинка? Незважаючи на те, що в ХХІ столітті медицина може дати майже стовідсоткову відповідь на це питання, майбутні батьки не відмовляються і від інших способів. Як дізнатися стать майбутньої дитини?Ультразвукове дослідження (УЗД)

Сучасним мамам набагато простіше дізнатися стать майбутньої дитини саме завдяки цьому диву медицини. Починаючи з 16-го тижня вагітності (а в деяких випадках і раніше) можна визначити стать плоду на УЗД. Як правило, він підтверджується на двох скринінгах (обстеженнях) у другому і третьому триместрі вагітності.

Однак це дослідження не може давати стовідсоткову гарантію. Зафіксовано чимало випадків, коли майбутній мамі за результатами УЗД-обстеження «обіцяли» сина, а в підсумку вона народжувала чарівну донечку — і навпаки. Крім того, плід може просто напросто відвернутися або закритися, одним словом, прийняти позу, при якій досліджувати його статеві ознаки не представляється можливим.

Як би то не було, майбутні батьки не завжди довіряють результатам УЗД і шукають інші способи того, як дізнатися стать дитини.

На замітку майбутнім батькам, пропоную вам заздалегідь подумати дитячий спортивний куточок,який можна придбати в інтернет магазині sportbaby.com.ua по самих доступних цінах в Україні!

Древнекитайская таблиця визначення статі дитини

Унікальною таблиці більше 700 років, знайдена вона була в склепі поблизу Пекіна. Вважається, що визначення статі майбутнього малюка по цій таблиці дає ймовірність 98%. Дійсно, часто дані збігаються, і таблиця видає вірний результат.

Для визначення статі дитини за старокитайської таблиці потрібно точно знати місяць, коли відбулося зачаття. Виберіть свій вік і місяць зачаття і на перетині цих показників побачите прогнозований стать вашої майбутньої дитини.

 

Оновлення крові

Це ще один досить поширений спосіб того, як дізнатися стать дитини безкоштовно. Він грунтується на частоті відновлення крові у чоловіків і жінок. У першому вона оновлюється раз на 4 роки, у других — раз на 3 роки. Також варто пам’ятати, що кров може «позапланово» оновлюватися під час значних крововтрат, наприклад, при здачі донорської крові, переливання, операціях, травмах. Ці моменти також потрібно враховувати.

Згідно з цим, слід підрахувати, коли востаннє оновилася кров у майбутньої матері і майбутнього батька дитини. Той батько, у якого кров оновилася пізніше, визначає своєю статтю стать майбутньої дитини. Тобто якщо кров пізніше оновилася у матері — варто очікувати дівчинку, а якщо у батька — лелека неодмінно принесе хлопчика.

Наведемо приклад того, як дізнатися стать майбутньої дитини за методом відновлення крові батьків. Припустимо, майбутньої матері 25 років, а майбутньому батькові — 30 роки. Виходить, що у жінки кров оновлювалася рік тому, а у чоловіка — 2 роки тому. Значить, цій сім’ї потрібно чекати дівчинку.

Як дізнатися стать майбутньої дитини за датою зачаття?

Інформація про статевої приналежності дитини закладається з моменту зачаття. Носієм цієї інформації є сперматозоїд. Якщо сперматозоїд, запліднити яйцеклітину, є носієм X хромосоми, то народиться дівчинка, а якщо XY хромосоми — буде хлопчик.

Як же це пов’язано з датою зачаття? Вся справа в тому, що сперматозоїди-носії XY хромосоми набагато «спритніше» сперматозоїдів-носіїв X хромосоми, але в той же час період їх життєдіяльність в матці не настільки тривала. Оскільки зачаття відбувається під час овуляції, можна припустити наступне: якщо статевий акт, що призвів до вагітності, був здійснений безпосередньо в день овуляції, то народиться хлопчик, а якщо за кілька днів до овуляції — варто чекати дівчинку.

Визначення статі дитини за групою крові батьків

Цей метод вважається недосконалим, однак і він має право на існування в числі інших. Як дізнатися стать дитини безкоштовно по групі крові і резус-фактора батьків? Можна скористатися запропонованими таблицями обчислення статі:

 

Як дізнатися стать майбутньої дитини за допомогою нумерології?

Допоможе визначити стать дитини і наука нумерологія. Для цього потрібно скористатися ось такою таблицею:

 

Потрібно написати повне ім’я майбутньої матері з дівочим прізвищем і повне ім’я майбутнього батька. Після цього потрібно напишіть словами назва місяця зачаття. Перетворіть літери імен і назви місяця в цифри і складіть всі числа. Отриману суму розділіть на сім. Парне число говорить про дівчинку, непарне — про хлопчика.

Приклад:

РИММА Родонові: 9 + 1 + 5 + 5 + 1 + 3 + 7 + 5 + 7 + 6 + 7 + 3 + 1 = 60
ОЛЕГ РИКОВ: 7 + 4 + 6 + 4 + 9 + 2 + 3 + 7 + 3 = 45
БЕРЕЗЕНЬ: 5 + 1 + 9 + 2 = 17
60 + 45 + 17 = 122
122: 7 = 17 із залишком, який в рахунок не береться.
17 — число непарне, значить, у цієї пари народиться хлопчик.

Народні прикмети

Безумовно, в такій важливій справі, як визначення статі майбутньої дитини, не обійшлося без участі народної мудрості. Адже наші бабусі не відали ні про старокитайської диво-таблиці, ні про оновлення крові, а вже УЗД-то їм і зовсім було заблоковано. Але і вони напевно знали, як дізнатися стать дитини за певними ознаками. У хід йшов фольклор, а саме народні прикмети визначення статі дитини. Що найцікавіше — часто ці прикмети виявляються пророчими. Ось деякі з них.

Вам варто очікувати хлопчика, якщо:
- у вас немає токсикозу (не нудить зранку);
- живіт низько опущений і круглий, як м’яч;
- у вас холодні ноги;
- вас тягне на м’ясні і сирні продукти, а також на солоненьке і на кисленьке;
- вам йде вагітність;
- ваші соски потемніли;
- вас турбують головні болі;
- вживаючи в їжу хліб, ви віддаєте перевагу скоринці;
- ви спите на лівому боці;
- ви завжди перебуваєте в піднесеному настрої;
- малюк в животику дуже рухливий;
- ЧСС дитини менше 140;
- вам менше 20 років.

У вас напевно буде дівчинка, якщо:
- вас мучить токсикоз;
- живіт розташований високо і має гостру (конусоподібній) форму;
- вас тягне на солодке;
- ваша ліва груди більше правої;
- вагітність вам не до лиця, ви погано виглядаєте, шкіра стає проблемною;
- вживаючи в їжу хліб, ви віддаєте перевагу м’якушці;
- ви спите на правому боці;
- ви нервові і роздратовані;
- ЧСС дитини більше 140;
- вам більше 30 років.

Ворожіння

Існує ряд ворожінь на визначення статі дитини:
1. Вагітну просять продемонструвати руки. Якщо вона простягає їх долонями вгору — варто чекати дівчинку, а якщо долонями вниз — народиться хлопчик.
2. Майбутню маму просять взяти ключ, що лежить на столі. Якщо вона бере його за «голову» (круглу частину, верхівку ключа) — народиться хлопчик, якщо ж за довгу частину — буде дівчинка.
3. На мотузочці підвішується кільце і розгойдується над животом майбутньої мами. Якщо він гойдається як маятник з боку в бік — чекайте хлопчика, а якщо водить круги — буде дівчинка.

Це всі способи того, як дізнатися стать дитини безкоштовно. Сподіваємося, вони прийдуть вам по душі.

Comments are closed