joomla - joomla. mobizoo.ru -

Значення імені Богдан. Таємниця імені

Ім'я Богдан з'явилося на Русі одночасно з християнством, в перекладі означає — даний Богом.

Ім'я Богдан наділене дивовижною твердістю, наполегливістю і врівноваженістю. Це ім'я складається з двох абсолютно разнозначних частин, які в свою чергу накладають на енергетику імені свій відбиток. Найчастіше, це знаходить свій прояв у тому, що Богдан наділений рухомим розумом, який, у свою чергу, може іноді ставати досить вивертким. Це дає можливість Богдану приховувати від оточуючих існування його другого Я. Трапляється й так, що в душі Богдана можуть уживатися самі суперечливі якості, але, тим не менш, вони не призводять до внутрішнього конфлікту, так як Богданом керують не емоції, а протилежні сторони його характеру.

Буває, що Богдан є пізнім, довгоочікуваним і єдиною дитиною. У дитинстві Богданчик схильний до простудних захворювань. Він досить сильно прив'язаний до матері. З дітками він сходиться погано. У шкільний роки він віддає перевагу дружбі з тими хлопцями, які користуються авторитетом у товаришів і зможуть його захистити. Вчиться не погано, але і відмінником його назвати теж не можна. Богдан володіє талантом, але в повну силу, його не розвиває, оскільки заважає притаманна йому лінь, добре те, що з роками вона проходить.

Богдан, в дорослому віці — це досить спокійна людина, що знає собі ціну. Він прагне до того, що б грунтовно і добре влаштуватися в житті. Якщо захоче, може досягти в професії досить високої майстерності, але вона повинна бути конкретною і не вимагає імпровізації та натхнення. З оточуючими людьми Богдан кілька сухуватий і замкнутий. В деякій мірі скупий. Богдани, народжені взимку, можуть бути хорошими музикантами, художниками, істориками або воєначальниками.

Богдана можна назвати гравцем, який має непогані артистичними здібностями, це в свою чергу дозволяє йому добре пристосовуватися до різних ситуацій. Ця здатність ще більше посилюється завдяки тому, що ім'я в деякій мірі рідкісне. Ім'я Богдан надає своєму власникові впевненість у своїх силах і в деякій мірі навіюють честолюбні думки.

Життя Богдана складеться вдало, так як наполегливий і працьовитий, не соромиться тих коштів, які вибирає для досягнення своєї мети. Але для повноцінного щастя, Богдану іноді не вистачає звичайного тепла у відносинах з близькими людьми.

У сімейному житті Богдан прагнути до лідерства. У дружині найбільше цінує покірність, намагається тримати її в строгості, може навіть дозволити собі гримнути на неї при сторонніх людях. Але він такий не тільки з дружиною. У ньому помічається категоричність і зарозумілість, але от впертість і принциповість не завжди доречні.

Богдан володіє багатьма якостями, які роблять його гарним чоловіком. Він буде наполегливий у пошуках додаткових заробітків, у витратах економний, добре майструє. Любить всією сім'єю їздити у відпустку, і на це грошей не шкодує.

Богдан дуже ревнивий, дружині не зраджує, він однолюб. У Богданов, народжених навесні і влітку, негативні якості значно пом'якшені.

Богданом, що залишили свій слід в історії був Богдан Васильович Умскій, у XVIII ст. При дворі існувала плітка, що він був побічним сином імператриці Єлизавети і гетьмана України Розумовського Кирила. Про дитинство Богдана нічого невідомо, оскільки, швидше за все, після його народження батьки спішно прибрали компрометуючого дитини від цікавих очей.
І тільки в 1738 році Умскій з'явився в столиці, він направив прохання до Сенату про те, що б його призначили звичайним писарем. Його прохання було задоволено і в недалекому майбутньому завдяки своїй доброзичливості, відкритості та вмінню скрізь знаходити друзів, він зробив хорошу кар'єру. Пізніше Умскій перейшов на військову службу і дослужився до чину капітана, після його звели в колезькі радники і призначили опікуном в Московському опікунській раді.
Умскій на відміну від багатьох опікунів, ставився до своїх обов'язків із завзяттям, і вважав допомогу сиротам досить відповідальною справою. Саме завдяки Богдану Умскому, під його впливом і переконаннями, меценати жертвували чималі суми грошей на Виховний будинок. Умскій працював не за будь-які відзнаки, або гроші, вся його робота була виключно із співчуття до дітей сиротам. Ця людина була ангелом охоронцем знедолених дітей.

Завдяки своїм артистичним здібностям, Дан не вдарить обличчям в бруд, навіть там, де неможливо не принизитись. Що б уникнути прийдешнього конфлікту, найкраще буде вказати на переваги поважних і безпечних відносин.

Астрологія стверджує:

Відповідний імені знак зодіаку: Телець

Планета-покровитель: Меркурій

Риси характеру: Честолюбний, наполегливий, артистичний

Кольори імені: Темні відтінки коричневого, чорний і іноді червоний

Щасливі кольори: Жовтий і помаранчевий всі їх теплі відтінки

Святі покровителі імені: Андріанопольський Богдан (4 березня), Римо Богдан (17 липня), Кесарійський Богдан (15 вересня)

Камінь-талісман: Сердолік і золото

Comments are closed