joomla - joomla. mobizoo.ru -

Значення імені Катерина. Таємниця імені

Ім'я Катерина отримало своє походження від грецького слова «ката-Ріос», Що в перекладі означає — невинний, чистий, тоесть ім'я Катерина означає — істинна, непорочна, чиста.

Власниця цього імені натура яскрава, переможна, орієнтована на пристрасні стосунки.

Це ім'я має багато позитивних ознак, нехай навіть і не дуже яскраво виражених. Ім'я Катерина на сьогоднішній день одне з популярних імен.
Якщо Катя захоче самоствердитися, це залежатиме від її умов життя і безпосередньо виховання. За своєю енергетиці це ім'я не схиляє свою володарку до прояву агресії або до занадто довгому накопиченню напруги, тому конфлікти в дитинстві з батьками або друзями будуть не настільки затяжними. Серед власниць цього імені можна виділити два типи людей. Перший, якщо умови, в яких виховувалася Катерина, були занадто жорсткими, то вона може вирости досить замкнутою людиною, і, не дивлячись на її зовнішній спокій, легко вловлюються ознаки комплексу неповноцінності, це яскраво виражено в її сором'язливості і сором'язливості, в деяких випадках в нерішучості. З таким характером Катерині буде дуже складно жити.

Але набагато частіше зустрічається такий тип Катерини, коли її рухливість і активність, виражаються в прагненні самоствердитися. Цей тип Екатерин може справляти враження досить впевненої в собі жінки, хоча це може бути тільки маска, за якою прихована добра і вразлива душа. Отриться це може тільки в тому випадку, якщо вона зіткнеться з глибоким конфліктом або з серйозною життєвою трудністю. В основному Катя веселий і товариська людина, вміє триматися самостійно, якщо з'явиться необхідність, завжди зможе за себе постояти. Про її душевних переживаннях можуть знати тільки найближчі подруги, ну і звичайно чоловік, а вибирати його вона буде досить серйозно, намагаючись знайти в ньому необхідну їй опору. Їй так само не варто забувати про те, що чоловікові так само необхідна турбота, адже якщо цього не буде, то вся сімейне життя Катерини може звалитися в одне мгновенье.

Є можливість і того, що її самолюбство з віком може перерости в честолюбні устремління і вона цілеспрямовано і наполегливо буде робити свою кар'єру. Якщо вона перестане приховувати свої образи в глибині душі, і позбавить своє самолюбство від хворобливості, то цієї їй дуже сильно допоможе. Широта її душі повністю забезпечить успіх не тільки в справах, але і у всьому, що стосується її особистого життя.

Катерини самі по собі великі фантазерки, у них дуже добре розвинена уява. Вони в основному досить добре влаштовуються в житті, але господині з них виходять, не зовсім зразкові. Катерина може досить добре досягти успіху в будь-якій справі, але от конкретних переваг професії не віддає. Катерина вірить у прогнози хіромантів та астрологів, у разі необхідності може звернутися до екстрасенсів.

Знаменитої Катериною, що залишила свій слід в історії, була Катерина II. Ще практично дитиною, у віці чотирнадцяти років вона приїхала до Росії, щоб вийти заміж за спадкоємця російського престолу, навіть не здогадуючись про те, що коли то вона сама стане великою російською імператрицею. За походженням Катерина (Софія Фридерика АнгальтрЦербстская) була з дуже родовитої сім'ї, але в теж час дуже бідною. Катерина, потрапивши в чужу країну, навіть не знала мови, але, не дивлячись, ні на що, вона абсолютно не розгубилася. Незабаром вона змирилася і з тим, що її чоловік, не зовсім казковий принц, як вона його собі уявляла, а дуже вередлива дитина з проявом садистських замашок, з тим, що всі чекають від неї тільки народження спадкоємця, і з тим, що їй абсолютно не було з ким поговорити по душах.
У цей час і з'явилася її залізна воля, вона чудово вивчила російську мову, після цього рішуче взялася за самоосвіту. Завдяки знанню психології вона прийняла правильну тактику, в палаці ставилася до всіх дружелюбно, аж до останньої служниці і кухарки, основну частину грошей вона витрачала на подарунки, ніж з часом і завоювала симпатію оточуючих. Без уміння зачаровувати людей, піклуватися про них, вона врядли змогла б коли-небудь вчинити палацовий переворот, в 1762 році, повалити чоловіка і самої зайняти престол. Катерина домоглася всього можливого і неможливого, вона змогла змусити усіх забути про її НЕ російською походження.
І тільки після того, як вона стала імператрицею, з слухняною принцеси вона зробилася владної царицею. Ніхто не міг дорікнути її в тому, що вона вимоглива до інших, вимоглива вона була в першу чергу і до себе самої. Спала вона всього по п'ять годин на добу, а в усі решту часу займалася державними справами, написанням книг, статей і листуванням.
І тільки вже ставши жінкою у віці вона пустилася у всі тяжкі. Але, не дивлячись на те, що деякі її любовні пригоди впливали на політику, вона все одно залишалася владної і сильною жінкою, першою фігурою в державі, однією з найосвіченіших жінок на той час.

У спілкуванні з Катериною не слід забувати про її самолюбстві. В основному вона дуже добре розуміє гумор, іноді й сама не проти пожартувати. Але якщо у вас вийде поговорити з нею по душах, то можливо, ви відкриєте в ній якості, які не помітні оточуючим.

Астрологія стверджує:

Відповідний імені знак зодіаку: Стрілець

Планета-покровитель: Сонце

Риси характеру: Оптимістична, товариська, практична

Кольори імені: Всі відтінки червоного і сріблястий

Щасливі кольори: Темні відтінки синього і коричневий

Святі покровителі імені: Олександрійська Катерина (7 грудня)

Камінь-талісман: Яшма і Сапфір

Comments are closed