joomla - joomla. mobizoo.ru -

Значення імені Олена. Таємниця імені

Ім'я Олена сталося з грецької мови, в перекладі означає обрана, сяюча, світла, сонячна.

Великої напруги в імені Олена не спостерігається. Але через звучання імені, починається воно значно енергійніше, ніж закінчується, уважна людина може помітити в поведінці Олени деяку напруженість. У деяких випадках це може бути виражено в її замкнутості, або ж навпаки, внутрішнє збудження, не завжди зрозуміле їй самій, може змушувати Олену триматися кілька зухвало.

Але така риса Олени, проявляється не відразу, в дитинстві вона росте ласкавим і спокійною дитиною, і в принципі залишається такою аж до підліткового віку, після ж, це все починає добре ховатися за її внутрішньою боротьбою. Іноді навколишні люди навіть не здогадуються про те, що основну частину часу її нерви натягнуті, а от особисто Олені це може надати чимало неприємних хвилин. Це в деякій мірі небезпечно для самої Олени, адже це напруга найчастіше викликає душевний біль і втому, вона сама того не підозрюючи може почати сприймати оточуючих людей і життя, як джерело всієї цієї болю. Їй може здаватися, що ущемляють її самолюбство, в той час як головний її ворог знаходиться не де-небудь, а безпосередньо в ній самій, і щоб від нього позбавитися особливої праці не потрібно. Для цього не варто чекати від людей прояви душевності, їй необхідно першої почати, позбавивши тим самим своє самолюбство від хворобливості.

Якщо ж Олена зустріне людину, яка зможе її полюбити і зрозуміти, ось тоді і зможуть проявитися її справжні, істинні душевні якості. Олені стане на багато легше, коли звільниться від своєї незрозумілої внутрішнього болю, це зробить її любов ще більш міцною і безкорисливою. У разі, якщо Олена живе одна, в ній можуть виявлятися якісь якості лінощів, але от закоханість творить з нею дива, в ній вивільняються сили, які здатні допомогти стати їй прекрасною господинею, або ж розкриються її таланти щодо професійної кар'єри. Але чого і в даній ситуації варто побоюватися, так це сімейних конфліктів, які також можуть призвести до зростання напруги безпосередньо в її душі. І якщо це все ж відбудеться, то швидше за все її сімейне щастя триватиме не довго.

Олена за своєю вдачею людина, яка досягне успіху в сфері, яка, на пряму пов'язана із спілкуванням. Вдома у неї практично завжди панує мир і спокій. Вона в деякій мірі домувальниця, буде відмінною матір'ю.

Якщо Олена все ж таки зможе знайти той джерело душевного спокою та рівноваги, позбавиться від гнітючого напруги і зможе, не боячись, проявити своє добродушність до оточуючих людей, тоді вона отримає страховку від різних життєвих труднощів. Можливо, вона навіть зможе знайти і відкрити в собі щось дивовижне або навіть надприродне.

Знаменитої тезкою Олени була Олена Реріх (1879 — 1955). Вона виросла в багатій сім'ї в місті Петербург, припадала правнучкою Кутузову і двоюрідною племінницею композитора Мусоргського, вона засліплювала всіх своєю красою, але виявилася домосідкою, і проміняла світські раути на читання книг.

І тільки після того як вона вийшла заміж за видатного художника Миколи Реріха, Олена починає свій духовний шлях разом зі своїм чоловіком. Вони багато подорожують Європою, Індії, Америці, піднімаються на вершини Гімалаїв, згодом Олена Реріх була першою європейською жінкою, яка змогла подолати небезпечні перевали Гімалаїв, при температурних умовах, які часом були нижче п'ятдесяти градусів.
Після повернення з своєї першої подорожі до Гімалаїв, подружжя Реріх передали духовне послання від мешканців Шамбали радянському уряду, а самі попрямували до Індії, там вони і прожили залишок свого життя.
Микола Реріх називав свою дружину — власниці світу, та й сама Олена вважала, що настане коли-небудь той момент, коли на жінку буде покладено особлива місія.

У спілкуванні з Оленою потрібно пам'ятати про те, що яку маску вона б не носила, за нею ховається дуже ранима і чуттєва душа. Якщо Ви проявите до неї, хоч малу частку тепла, Ви побачите, що перед Вами знаходиться зовсім інша людина.

Астрологія стверджує:

Відповідний імені знак зодіаку: Близнюки

Планета-покровитель: Плутон

Риси характеру: Господарська, душевна, чуттєва

Кольори імені: Сріблястий і насичений відтінок салатового

Щасливі кольори: Помаранчевий і глибокий колір зеленого

Святі покровителі імені: Олена Цариця (3 червня), Сербська Олена (12 листопада),

Камінь-талісман: Янтар, Смарагд та Нефрит

Comments are closed