joomla - joomla. mobizoo.ru -

шви після пологів

Шви після пологів

шви після пологів

Як хотілося б, щоб все пройшло гладко: вагітність, пологи , післяпологовий період, але чомусь без проблем не обійтися не одне так інше зіпсує життя молодої мами. Сьогодні хочу торкнутися теми — догляд за швами промежини, зазвичай саме ці шви завдають масу незручностей молодій мамі. Якщо все робити правильно, то все заживе досить швидко, і ви назавжди забудете, про цю неприємну і делікатної проблеми, як шви на промежині. Догляд за швами не складає особливих труднощів, набагато складніше організувати себе і виконувати все в точності, адже іноді, якщо заплакав малюк, мама кидає все на півдорозі і біжить до дитини, забуваючи наприклад, що пора обробити шви або змінити прокладку. Або ось ще часта помилка — все прекрасно знають, що годувати дитину потрібно тільки лежачи, поки шви не заживуть остаточно, але, на жаль, багато годують мами, тільки їм стає трохи краще, нехтують цим простим правилом. У підсумку починаються проблеми через натягу шва, він запалюється, починає хворіти, в крайніх випадках можливе розходження швів. Що я хочу цим сказати? У першу чергу, дорогі мами, піклуйтеся про своє здоров'я, намагайтеся, чітко визначити час, коли ви будете доглядати за швами, нехай це буде відразу після годування маляти. Якщо ви будете все виконувати регулярно, акуратно, дотримуючись всіх правил: ви прискорите загоєння, забезпечите профілактику ускладнень і зменшите біль. І пам'ятайте — шви гояться, приблизно через два тижні після накладання, але тканини повністю відновлюються через шість тижнів після пологів. Найперше в догляді за швами промежини це дотримання правил гігієни.

Обов'язково зміна прокладки кожні 2:00.

Мочіться бажано теж кожні 2:00 (повний сечовий міхур перешкоджає скорочення матки)

Підмиватися після кожного відвідування туалету.

Перед тим як підмиватися ретельно вимийте руки, направляйте слабку струмінь води від лобка до заднього проходу (неприпустимо підмиватися в тазику). Для підмивання бажано використовувати сорти мила не подразнюють шкіру, краще спеціальні для інтимної гігієни, в крайньому випадку, може підійти дитяче мило. Після підмивання рекомендується прополоскати промежину слабким розчином перманганату калію, потім промокнути чистим, м'яким рушником зовнішні статеві органи і область промежини, робіть це акуратно, щоб не пошкодити шви. Після підмивання потрібно обробити шви, звичайно при виписці з пологового будинку доктор рекомендує, як саме і чим обробляти шви це може бути 5% йод або діамантова зелень. А може, буде потрібно чергувати і прикладати спеціальну мазь або ставити ректальні свічки, обов'язково дотримуйтесь рекомендацій лікаря, адже кожен випадок індивідуальний, іноді виникають не розуміння, чому сусідці по палаті прикладають на шви дорогущую мазь, а вам мажуть просто зеленкою, прикро. Так от лікаря таки видніше, він то надивився на ці шви і розриви достатньо, що б давати рекомендації подібного характеру. Дуже добре буде, якщо після всіх гігієнічних процедур молода мама знайде час і полежить трохи без білизни, приймаючи повітряні ванни.
Кожна молода мама бажає швидше повернути собі минулі форми і багато в зв'язку з цим починають носити тягне білизну відразу після пологів. Так от не треба плутати носіння післяродового бандажа з носінням такого білизни, воно не тільки тягне вас, але перешкоджає нормальному кровообігу, краще відкласти носіння такої білизни до повного загоєння швів. Білизна повинна бути вільний, зручне, бажано з натуральних тканин і не забувайте про щоденну зміну білизни.

Важливо: якщо у вас посилилася біль, піднялася температура, ви помітили на прокладці гнійне відокремлюване, з'явилася почервоніння або ущільнення, терміново біжіть до свого гінеколога і не потрібно експериментувати і займатися самолікуванням.

Чим дбайливіше ви поставитеся до свого здоров'я після пологів, тим швидше і легше ви ввійдете в звичне русло життя.

Будьте здорові!

Як стати стрункою і закріпити успіх? Як вести здоровий спосіб життя легко і просто? Як не боротися з собою, а худнути із задоволенням? Відповіді на ці питання — на сайті Стрункість і Краса. Прості та ефективні секрети і хитрості для тих, хто стає стрункими і з успіхом залишаються такими.

Leave a Reply