joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як вести себе в громадському транспорті

 1 крок

Перше правило — не читайте газети в годину-пік. В одній азіатській країні висять плакати, що попереджають, що одна людина з газетою займає стільки ж місця, скільки три — без. Краще читати невелику книгу. Або журнал.

2 крок

Заходячи в трамвай, метро або інший транспорт зніміть рюкзак, який важить у вас за плечима. По-перше, так ви не будете бити їм в обличчя іншим, по-друге знижується ризик крадіжки цінних речей, по-третє будете займати менше місця.

3 крок

Якщо ви чоловік або досить молода жінка, не тримайтеся за поручні, якщо вони досить далеко від вас. Споглядати чужий лікоть всю дорогу не хочеться нікому.

4 крок

У метро багато хто любить стояти біля дверей, які знаходяться з правого боку. Чи не потягнути за поручні поряд з цими дверима, якщо у вас є можливість стати в інше місце. Інакше людина відчуватиме себе під замком.

5 крок

Правило, яке діє для всіх видів громадського транспорту: не виставляйте ваші лікті (багато хто любить робити це, прибираючи руки в кишені). І вже тим більше не раставляйте широко коліна, коли сидите.

6 крок

Звичайно, поступайтеся місцем інвалідам, літнім людям, матерям з дітьми, вагітним жінкам. Чоловіки, поступайтеся місце дамам незалежно від віку.

7 крок

У метро прийнято стояти праворуч ескалатора, принаймні якщо цей ескалатор йде на спуск. Не виставляйте ноги чи руки в прохід, що утворився зліва. Це завдасть дуже великі незручність людям, спускається по ньому кроком. Пам’ятайте, адже вони можуть запізнюватися на важливу зустріч.
І зустрічний порада для тих, хто спускається по ескалатору і бачить перед собою пасажира, що стоїть у нього на шляху. Потрібно ввічливо попросити пропустити вас, а не відштовхувати людину в сторону, або, що ще гірше, штовхати його в спину.

8 крок

Просто нагадаю, що спочатку потрібно випустити виходять людей, а потім входити самостійно. Крім того, не поспішайте увійти першим, пропустіть тих, хто чекав транспорту довше вас.

9 крок

Якщо у вас є чим поділитися з цієї теми, зробіть це в коментарях.

 

Leave a Reply