joomla - joomla. mobizoo.ru -

тріщини на сосках

Тріщини на соска�

тріщини на соска�

Коли молода мама починає годувати груддю свого малюка, дуже рідко проходить все гладко і безболісно. На перших етапах грудного вигодовування відбувається, як би адаптація грудей до її нової функції часто супроводжується це хворобливими явищами і зазвичай через дві, іноді більше, тижня все приходить в норму. На жаль, в цей період становлення лактації, годує мама може зіткнутися з такою проблемою, як тріщини сосків. Через що вони з'являються? У першу чергу це неправильне прикладання дитини до грудей і звичайно неправильний догляд за грудьми при годуванні. Але що робити, якщо вже з'явилися тріщини на соска�? Якщо тріщини тільки з'явилися і поки не глибокі спробуємо впоратися з ними самі. У першу чергу не в якому разі не кидайте годувати постраждалої грудьми, інакше отримаємо застій молока, з цього випливає лактостаз, мастит, а це нам не потрібно. Якщо болить нестерпно на виручку прийде молокоотсос і малюка можна відразу погодувати ще тепленьким молочком без термічної обробки.

тріщини на соска�

Або як варіант, зараз з'явилися силіконові накладки на груди: вони щільно прилягають до грудей і створюють, як би захисну оболонку і можна годувати малюка.

Лікування тріщин сосків.

Не в жодному разі не намастіть зеленкою та іншими спирт містять препаратами.

Для профілактики тріщин сосків відмінно підійде крем Пурелан, він складається з ланоліну, що дозволяє підтримувати потрібний рівень вологи та жирів у шкірі. Його можна наносити після кожного годування і не змивати перед годуванням. Для лікування добре підійде мазь і крем від тріщин сосків Бепантен або Д-пантенол, він добре підходить для догляду за грудьми в період грудного вигодовування, знімає роздратування і сприяє швидкому загоєнню. Наносити після кожного годування і дати вбратися «на повітрі». Обов'язково приймайте повітряні ванни. Також Бепантен відмінно підійде і для догляду за шкірою дитини, особливого для новонародженого. У бюстгальтер підкладайте м'які гігієнічні прокладки, вони увберуть в себе зайву вологу і захистять соски від травмування бюстгальтером, обов'язково проводите зміну таких прокладок у міру промокання і після кожного годування. Дуже ефективним є використання обліпихової олії в лікуванні тріщин сосків, воно має ранозагоювальну (сприяє швидкій епітелізації тканини), аналгетичну, протизапальною і навіть антибактеріальними властивостями.

Якщо тріщини на сосках глибокі, постійно кровоточать, піднялася температура — не повільно біжіть до лікаря, можливо, вам знадобиться комплексне лікування аж до антибіотиків. Постарайтеся цього уникнути, стежте за собою, за своїми відчуттями не слід терпіти біль при годуванні потрібно розібратися в причині викликає її і вчасно надати собі допомогу.

Будьте здорові!

Leave a Reply