joomla - joomla. mobizoo.ru -

Схуднути без шкоди для здоров’я.

Схуднути без шкоди для здоров'я.

Сьогодні я хочу ще раз торкнутися теми зайвої ваги і поговорити про те, як краще схуднути. Якщо ви, нарешті дозріли і розібралися, як змусити себе схуднути, то вашій увазі я хочу запропонувати не просто дієту для схуднення, а метод очищення кишечника, який не тільки допоможе вам скинути зайві кілограми, а й відчути себе набагато краще. Я з упевненістю про це говорю, тому що цей метод я перевірила на собі кілька років тому, і як тільки закінчу, годувати дитину грудьми повторю із задоволенням ще раз. Це метод очищення кишечника я знайшла в одній з книг по східній медицині, а, як відомо східна медицина славиться не тільки аккупунтурой, про яку нам було відомо раніше, а тим, що вона заснована на вченні про енергетичну системі людини і здатності його до саморегуляції і самовідновлення. Препарати традиційної китайської медицини допомагають не тільки повернути здоров'я, а й збільшити його запаси у відносно здорових людей.

Очищення кишечника, яке я вам пропоную, рекомендується проводити два рази на рік, не частіше і ніяких дієт. Отже, в перші чотири дні рекомендується приймати в їжу тільки свіжі овочі з додаванням трьох чайних ложечок рослинного масла, пити чисту воду і зелений чай з медом, ягоди і фрукти теж можна, тільки не захоплюйтеся бананами, вони досить калорійні.

На п'ятий день такого раціону, ми до всього додаємо один підсушений шматочок чорного хліба.

На шостий день приєднуємо картоплю в мундирі без солі три штучки.

На сьомий день додаємо кефір півлітра і ще два сухарика.

На восьмий день вводимо варене некруто яйце.

На десятий день починаємо додавати вершкове масло чайну ложку на добу і грам п'ятьдесят сиру і ще одну ложечку олії.

З п'ятнадцятого дня додаємо відварене пісне м'ясо сто грам.

А протягом наступних трьох днів слід поступово повернутися до звичайного режиму харчування.

Мені подобається ця дієта тим, що все докладно розписано по днях, а по-друге, що вона корисна і сприяє очищенню організму, а найголовніше можна схуднути без шкоди для здоров'я.

Будьте здорові!

Leave a Reply