joomla - joomla. mobizoo.ru -

різдвяний піст харчування

Різдвяний піст харчування

різдвяний піст харчування

Пост або дієта? Утримання чи данина моді? Це потрібно вирішити в першу чергу, якщо ви вирішили постити. Дотримання посту це очищення і перш духовне, а вже потім тілесне. На жаль багато хто починає дотримуватися різдвяний піст з метою схуднути до Нового року, але ніяк не стати чистішим духовно. Під час посту потрібно обмежувати себе в першу чергу в своїх справах і вчинках. Мені доводилося стикатися з таким явище, що коли людина постить близькі намагаються його зайвий раз не турбувати, не турбувати. Адже він постить, дуже нервовий, на всіх кричить, просто не підійти. Під час посту потрібно бути стриманим, намагатися говорити і робити тільки хороше, постаратися пробачити і відпустити старі образи, відмовитися від перегляду розважальних каналів і веселих компаній. Не палити або хоча б обмежити кількість викурених сигарет, звичайно, не вживати спиртного, бути стриманим у своїх думках і вчинках.

В різдвяний піст харчування, може бути дуже різноманітним і смачним. Політ фантазії і хороші вегетаріанські рецепти, послужать вам вірну службу. Дуже важливо розуміти, що входити в піст і виходити з нього слід поступово. Різке обмеження в харчуванні може вдарити по нашому здоров'ю, точно так само, як і після поста переїдання. Тому головне це робити поступово. У Різдвяний пост харчування включає в себе не тільки рослинну їжу, але і по певних днях можна їсти рибу і морепродукти.

різдвяний піст харчування

Під час посту потрібно виключити продукти тваринного походження: м'ясо, ковбасні вироби, молочні продукти, здобні хлібобулочні вироби, яйця.

Можна їсти продукти рослинного походження: каші, овочі, фрукти, ягоди, гриби і горіхи. Так само рослинні масла і насіння, шоколад, (тільки чорний), риба, морепродукти, ікра. Головне не переїдати навіть цими продуктами.

Існує таке поняття і як послаблення посту, це поширюється на вагітних жінок, дітей до чотирнадцяти років, годуючих мам, людей з різними захворюваннями і т.д.

У будь-якому випадку час поста дає нам можливість замислитися і над нашим раціоном і очистити свій організм, а найголовніше замислитися над нашими вчинками. А для здоров'я корисно і те й інше, адже у здоровому тілі — здоровий дух і навпаки. Пост це не дієта, а час, який потрібно приділити свого внутрішнього світу і душі. Будьте здорові!

Щиро ваша, Олена Самолкіна.

Leave a Reply