joomla - joomla. mobizoo.ru -

Нічні годування і збільшення лактації

Нічні годування і збільшення лактації

Майже кожна молода мама стикається з питанням про те як збільшити лактацію, адже дуже рідко молока достатньо для повного насичення дитинку. Немовлята їдять часто і багато, а ось стреси, екологія і швидкі ритми сучасного життя не сприяю тому, щоб у жінки лактація була в достатній мірі. Давайте поговоримо про те, які існують способи щодо посилення вироблення молока.

Перші що впливає на кількість грудного молока — правильне і збалансоване харчування самої матері. Адже якщо їй не вистачає поживних речовин, а так само вітамінів з мінералами, то молоку просто нема з чого буде взятися, воно буде не досить жирне і якісне. Мама повинна їсти регулярно і тільки здорову їжу. Так само в раціоні має бути велика кількість молочних продуктів — сиру, молока, масла.

На лактацію так само впливає регулярність самих прикладань до грудей, тому що якщо матуся хоче дізнатися як відучити дитину від нічних годувань, то можна з упевненістю сказати — без нічних годувань молока обов'язково пропаде . Механізм цього процесу простий і заснований на тому, що якщо не давати дитині висмоктувати молоко з грудей, то організм подумає що йому не потрібно виробляти його в таких кількостях і лактація стає потихеньку згасати.

Відучувати дитину їсти вночі можна, тільки якщо він вже великий і це допустимо за віком. Якщо ж мамі просто лінь вставати вночі і з цього вона хоче якось замінити грудне вигодовування в темний час доби кашами, то краще цього не робити. Адже це може негативно позначитися на процесі вироблення молока, і воно перестане вироблятися навіть удень.

Тоді дитина раніше буде відлучений від грудей і менше отримає корисних і незамінних речовин з натурального грудного молока. Не потрібно лінуватися і позбавлятися від природних процесів годування, адже від цього страждають всі органи і системи малюка, а в першу чергу імунна. Не дарма пропаганді природного вигодовування присвячені всі інформаційні стенди в гінекології і пологових будинках. Думайте не тільки про себе, а й про підростаюче покоління, яке обов'язково має бути здоровим і сильним.

Leave a Reply