joomla - joomla. mobizoo.ru -

Болить животик у дитини.

Болить животик у дитини.

Болить животик у дитини.

Що робити? Болить животик у дитини, він кричить, підтискає ніжки, животик роздутий і твердий і так може тривати до трьох годин підряд. Молода мама сходить з розуму, не знає куди бігти і що робити. Зазвичай таке явище, як коліки у немовлят, спостерігаються приблизно з третього тижня життя, і тривають в середньому до чотирьох місяців. У всіх діток, це відбувається по-різному, але в будь-якому випадку вважати, що це нормальне явище, «подумаєш, у всіх діток животики болять», так часто говорять молодим мамам всезнаючі і навчені досвідом тітки звичайно можна. Малюка це турбує, і він потребує вашої допомоги. Але на початку давайте розберемося, чому болить животик у дитини. Кольки у грудних дітей виникають в результаті підвищеного газоутворення, так звідки ж воно береться у крихти?

Болить животик у дитини.

Найперше і найпростіше, хочеться запитати у молодої мами, якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні, а що ви сьогодні, мамочко, їли на обід? Може, це був чорний хліб і гороховий суп або просто багато пили молока і їли горіхів, щоб було молоко жирніше? Так от в першу чергу потрібно переглянути раціон годуючої мами і виключити продукти, що сприяють підвищеного газоутворення і, запам'ятайте — жирність, і калорійність вашої їжі не впливає на жирність молока! Якщо дитина перебуває на штучному вигодовуванні, в першу чергу перечитайте інструкцію з приготування суміші, тут дуже важливо приготувати саме так, як написано, а не так як деякі люблять робити «на око» або прокип'ятити для вірності, а ще гірше приготувати суміш відразу на кілька разів. Чітко дотримуйтесь інструкції, там все розраховано і прораховано як треба. Відступ — я знаю просто «божевільних» матусь, які можуть змішати кілька сумішей за раз або зробити суміш «погустіше» — це катастрофа для маленького животика. Перш, ніж бігти в аптеку за ліками для малюка переглянете свій і його раціон.

Але буває так, що і харчування начебто правильне і рекомендації лікаря дотримується молода мама, а як вечір малюк кричить і всій родині стає світ не милий. На жаль, травна система малюка ще не досконала, ще формується ферментативна система, заселяється кишкова флора, вообщем система шлунково-кишкового тракту налагоджує свою роботу після тихої і спокійної внутрішньоутробного життя.

Але давайте допоможемо малюкові, адже болить животик у дитини! У першу чергу потрібно малюкові ваше увага і турбота, відчуваючи материнське тепло і серцебиття, малюк трохи заспокоюється, я думаю, ви помітили, що дитина не надовго замовкає, якщо мама, притиснувши його до себе, ходить по кімнаті. Це відбувається по тому, що мама притискає його животик до свого живота або грудей, змінюється положення тіла малюка і звичайно ж тепло від маминого тіла, все це трохи розслабляє і сприяє відходженню газів. Рекомендується не надовго викладати малюка на животик, в середньому хвилин п'ятнадцять, добре в цей час під його животик покласти свою руку долонею вгору, так ви сприяєте отхождению зайвих газів з кишечника, і малюкові стає легше. Допомогти може і тепла ванна, тільки не зловживайте. Можна ніжно погладити животик дитини за годинниковою стрілкою, як би масажуючи його. Деякі молоді батьки пристосовуються і якщо коліки відбуваються в один і той же час, а зазвичай воно так і буває, виходять з малюком на вулицю, як правила свіже повітря благотворно впливає на малюка, заспокоюючи його.

Болить животик у дитини.

Поступово молоді батьки знаходять свій підхід до вирішення цієї проблеми, коліки у немовлят. І, звичайно ж, краще про все, радитися з дитячим лікарем, а не з тіткою Люсею, яка хоч і виростила трьох дітей, але медичної освіти не має. Пам'ятайте — це ваш малюк і він розраховує на вашу допомогу. І, звичайно ж, для профілактики або, коли вже болить животик у дитини можна і потрібно давати спеціальні дитячі чаї від метеоризму, тобто здуття, але перш порадьтеся з лікарем. До речі такі чаї або кропову водичку рекомендується пити і мамам, малюків на грудному вигодовуванні. Головне не панікуйте і прислухайтеся до свого малюка і все у вас вийде! Будьте здорові!

Leave a Reply