joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як безпечно проїхати лежачого поліцейського?

 1 крок

Основними страждають вузлами автомобіля є підвіска (переважно передня), мости, гальмівна система і підшипники. Під час гальмування передня підвіска відчуває сильний тиск під вагою автомобіля, і одночасно відчуває коливання через їзди по нерівностях дороги. Основна проблема в тому, що водії гальмують безпосередньо перед «лежачим поліцейським» не встигаючи скинути швидкість до мінімуму і не знявши ногу з педалі гальма. Тим самим підвіска щільно притиснута до до землі при гальмуванні отримує різкий удар знизу при наїзді на перешкоду. До того ж після подолання перешкоди, багато хто забуває про задній міст і «стукаються» ім по «лежачому поліцейському».

2 крок

Отже, після прочитання 1 кроку Ви зрозуміли суть проблеми, і пропоную Вам її рішення, по перше, знижуйте швидкість перед його проїздом, і вже за кілька метрів відпустіть педаль гальма і газу. у разі якщо водії автомобілів їдуть за Вами сигналять, просто ігноруйте їх, адже виконавши даний маневр Ви показали що Ви розумніші їх і знаєте на багато більше ніж вони, ну і звичайно ваш залізний кінь скаже Вам спасибі.

3 крок

Помітив, що деякі водії проїжджають поліцейського під кутом, тим самим підвіска не відчуває сильний тиск відразу, а всього лише по одному легкому поштовху на кожне колесо. Але даний маневр безпечно здійснювати тільки на не жвавих ділянках.

4 крок

Ну і нарешті, пам’ятайте що «лежачий поліцейський» не повинен забирати все Вашу увагу. При проїзді не відволікайтеся від самої дороги. Спробуйте побачити перешкоду заздалегідь, і вже в розумі розрахувати імовірно відстань до нього і почніть гальмувати, тільки плавно … І скоро проїзд через «лежачого поліцейського» буде автоматичним маневром для Вас.

Leave a Reply