joomla - joomla. mobizoo.ru -

3 ради новоспеченим батькам

3 ради новоспеченим батькам

поради молодим мамам

Коли ви вагітні, ви піклуєтеся про те, щоб не завдати шкоди здоров'ю майбутньої дитини. Але що більшість книг про вагітність не висвітлює — це те, що вагітність триває лише дев'ять місяців, а попереду все життя, що залишилося, і що станеться після пологів. Дуже важливо, щоб протягом дев'яти місяців ви готувалися до цього!

Ось що потрібно знати, перш ніж батьки побачать новонародженого і прийдуть на перший прийом до педіатра.

Встановіть правильно дитяче крісло в автомобіль

Допитливий, але маловідомий факт: у США дитина не може бути виписаний з пологового будинку, поки персонал не переконається, що у батьків правильно встановлено місце для транспортування дитину додому. Подбайте про максимальну безпеки вашого малюка заздалегідь.

поради молодим мамам

Грудне вигодовування не завжди виходить з першого разу

Після того як перерізана пуповина, ваш немовля буде просити їсти . Природою задумано, що материнське тіло виробляє молоко, а дитина, тільки народившись, уже знає, як його смоктати. Але для координації цих двох речей потрібно деколи докласти зусилля. Обов'язково пройдіть навчальну підготовку по грудному вигодовуванню або проконсультуйтеся з фахівцем до пологів. Тоді ви краще будете розуміти, що робити, і не будете губитися, коли малюк стане кричати.

Сім'я повинна бути однією командою

Вирішуйте важливі питання, що стосуються здоров'я дитини, тільки спільно! Як приклад, у США дітей не вакцинують проти коклюшу до двох місяців. Але навіть після щеплення вони повністю не захищені, 70% дітей заражаються від батьків, бабусь і дідусів чи братів і сестер. Мами можуть вакцинуватися відразу після пологів, але й інші родичі не повинні чекати біди. Краще всім зробити щеплення заздалегідь, щоб захистити малюка!

Не закривайтеся в чотирьох стіна�

Годування — процес тривалий. Навіть до введення прикорму проходить п'ять-шість місяців, повноцінно ж дитина зможе відмовитися від грудей тільки через 8-12 місяців. І, звичайно, психологічно це важко. Постарайтеся не замикатися будинку, спілкуйтеся з друзями. Користуйтеся слінги, рюкзачками, автомобільними люльками і спеціальним одягом для годування — і вибирайтеся з дитиною, куди вам хочеться. У будь-якому місці можна знайти затишний куточок, щоб спокійно погодувати малюка.

Авторські права на текстовий матеріал належать Віта Портал

Leave a Reply