joomla - joomla. mobizoo.ru -

Іграшки для малюків.

Іграшки для малюків.

Сьогодні хочу ще раз торкнутися теми — іграшок для дітей, не так давно я розповідала про брязкальця, як про першу іграшці для малюка, а зараз хочу розповісти, на що варто звернути увагу і що врахувати при покупці іграшок.

Молода мама, зайшовши в магазин, з дитячими іграшками може просто розгубитися і накупити різної нісенітниці, яка може зовсім і не потрібна або навпаки масу занадто корисних і розумних розвиваючих іграшок, але малюк, чомусь їх не оцінить . Чому?

Чим керуються батьки при виборі іграшок? Дуже часто все відбувається спонтанно: очі розбіглися, руки набрали всього-всього … Стоп! Іграшку ми купуємо для кого? Звичайно, для малюка і враховувати потрібно його потреби та вікові особливості. Зараз дуже популярні величезні м'які іграшки і вже новонародженому маляті починають дарувати такі подарунки, а чи зможе він їх оцінити, що він буде з ними робити? Такі іграшки часто стають просто пилозбірника в дитячих. Іграшки повинні рости разом з малюком, йому повинно бути цікаво з ними. Для самих маленьких, звичайно ж, підійдуть брязкальця і ​​те, чи варто звертати увагу на розмір і форму, щоб маленькому чоловічкові було зручно тримати в руці свій скарб. Варто звертати увагу на рекомендації за віком на упаковці, це пишуть не випадково, можливо іграшка містить дрібні деталі і тому не рекомендується дітям до трьох років. Розвиваючі іграшки для дітей це здорово, але тут теж слід враховувати вік малюка. Іноді батьки поспішають випередити час або вважають, що їхній малюк легко впорається зі складним завданням, а на ділі у дитини можуть розвинутися комплекси. Наприклад, батьки принесли семимісячного дитині новомодну розвиваючу іграшку для однорічного малюка, а семимісячний малюк не розуміє, що з нею робити і йому набагато цікавіше проста неваляшка.

Перш ніж вирушити за покупкою іграшок почитайте інформацію, для якого віку, які іграшки підходять. Наприклад, взяти всім відому пірамідку, виявляється для однорічного карапуза відмінно підійде пірамідка з трьома одноколірними насадками, півтора — два роки купуйте пірамідку з п'ятьма — шістьма насадками різними за кольором, а в три роки з десятьма і більше насадками близькими за розміром і кольором .

Де придбати іграшки? Іграшки це те на чому не варто економити, ні, я не закликаю купувати тільки дорогі іграшки, все має бути в розумних межах, але гарна іграшка дешевої звичайно не буде. Хороша це значить якісна, тобто у неї є сертифікат якості, який без питань вам покажуть в магазині, саме в магазині, а не на ринку або де-небудь в переході.

Коли у мене народилася дочка і до мене збиралися в гості подруги, природно постало питання про подарунки і в першу чергу про іграшки. Так от, я попросила їх купувати іграшки в певному магазині для малюків і хочу сказати, що не пошкодувала, я просто вже була в тому магазині і знала, що там торгують якісним товаром. Хоча якщо чесно переживала, як сприймуть подруги, що я їх відправляю в конкретний магазин, але як потім з'ясувалося, що вони були тільки раді підказкою, тому що боялися купити щось не те. А ось одна моя родичка привезла іграшки куплені на ринку, вони були яскраві і красиві, але якість залишала бажати кращого і довго вони не прожили. Я нікого не хочу засудити, просто, коли у людей немає маленьких діток, вони навіть не замислюються про це, тому краще м'яко підказати.

Любіть своїх діток, даруєте їм іграшки, а найголовніше грайте разом з ними.

Будьте здорові!

Leave a Reply