joomla - joomla. mobizoo.ru -

Що таке розкрутка сайтов?

Як розкрутити сайт в пошукових системах? Відповідь на це питання мучить мільйони початківців вебмайстрів та власників сайтів. За останні кілька років , розкрутка стала настільки необхідною складовою розвитку будь-якого сучасного сайту, що без неї добитися яких-небудь значущих результатів в Інтернеті сьогодні практично не можливості . Для того щоб відповісти на питання , як розкрутити сайт з нуля, на початку потрібно визначитися з тим , що ж собою являє дане поняття ?

Розкрутка сайтів , або як її ще називають SEO- оптимізація , являє собою певний набір дій , які в кінцевому підсумку дозволяють web — проекту потрапити на першу сторінку видачі пошукових систем за певними ключовими фразами , відповідним його тематиці . Історія розвитку SEO науки бере свій початок з кінця минулого століття, коли зародилися перші методи розкрутки. Як і всі передові інтернет-технології, SEO прийшло до нас з-за океану, а точніше із США. Саме в Америці з’явилися перші оптимізатори, які й створили першу базу методів по виведенню web — ресурсів на перші позиції пошукової видачі. Доречі найкращі послуги по раскрутка сайта пропонує компанія Ай-ВИили,яка гарантує результат! А ми продовжуємо!

У чому ж полягає головне завдання розкрутки ? Справа в тому , що основним показником затребуваності та ефективності сайту є його відвідуваність. Незалежно від того , будь то інтернет -магазин , новинний портал або будь-який інший web -проект , головним чинником його успішності буде кількість щоденних відвідувачів. Не секрет , що основна маса користувачів , в процесі пошуку необхідної інформації в Інтернеті використовують пошукові системи . При цьому , слід відзначити таку закономірність , що більшість з них звертають увагу на ті сайти , які першими видаються в результатах пошуку. Іншими словами , основний користувача трафік припадає на перші десять сайтів з пошукової видачі . Отже , якщо опинитися в цьому , так званому ТОП 10 , можна з високою часткою ймовірності дістати собі на сайт відчутний приплив нових відвідувачів. Не менш важливим є і той факт , що основна аудиторія користувачів , що приходить через пошукові системи — це цільові відвідувачі , тобто ті , хто дійсно зацікавлений в інформації , товарах або послугах , представлених на сайті.

Сьогоднішня стаття була спеціально підготовлена сайтом www.i-Vi.ru для нашого блогу. До нових зустрічей дорогі друзі!

Comments are closed