joomla - joomla. mobizoo.ru -

АПТЕЧКА ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНОГО

АПТЕЧКА ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНОГО

Що потрібно мати в будинку, де з'явився новонароджений і такий довгоочікуваний малюк, що б не розгубилася молода мама? З чого повинна складатися аптечка для новонародженого?Спробуємо розібратися, що до чого і навіщо.

У першу чергу термометр для вимірювання температури тіла, не забувайте, що у новонародженого вона може бути трохи вище норми і це вважається нормально. Необхідний також термометр для вимірювання температури води у ванночці.

Перекис водню 3% і діамантовий зелений (зеленка), для обробки пупкової ранки. Краще це робити стерильними ватяними паличками. А от для чищення вушок і носика підійде стерильна вата з неї роблять джгутики, щоб не пошкодити крихітний носик і вушко. Перманганат калію (марганцівка), слабкий розчин додається в ванночку для купання, поки не заживе пупкова ранка.

Аспіратор для видалення слизу при нежиті.

Парацетамол у вигляді суспензії або ректальних свічок. Якщо температура піднялася вище 38 градусів, треба дати жарознижувальну та негайно викликати лікаря.

Клізма № 1 краще мати 2-3 штуки.

Газовідвідна трубочка.

Засоби для обробки шкіри стерильне масло або спеціальне дитяче, дитячий крем бажано два види зволожуючий і заспокійливий.

Ножиці з закругленими кінцями.

Піпетка з тупим наконечником і обов'язково в футлярі, бажано мати хоча б дві.

Ромашка і череда, вони мають протизапальну і бактерицидну дію, гарні відвари цих трав для купання малюка, але краще перш проконсультуватися з педіатром.

Насіння кропу і фенхелю. Одна чайна ложка насіння, заварюється на 100 мілілітрів води на водяній бані, відмінно допомагає при газоутворення у новонароджених, можна використовувати готові гранульовані чаї, куплені в аптеці.

Десітін або драполен, бепантен кошти від попрілостей. Присипка. Користуватися кремом і присипкою разом не можна.

Дитячі, вологі гігієнічні серветки. Дитяче мило.

Не забувайте, що це аптечка для новонародженого і непотрібно завалювати її ліками «на всякий випадок», в першу чергу вам потрібні предмети догляду за дитиною. А медикаментозне лікування, повинен призначати педіатр, зараз практично скрізь існують чергові, цілодобові аптеки. Здоров'я вам і вашому малюкові.

Leave a Reply