joomla - joomla. mobizoo.ru -

Користь і шкода кави

Користь і шкода кави

Ті , хто любить каву , стверджують , що цей напій анітрошки не шкідливий , а навпаки , корисний організму . І дійсно , від кави підвищується настрій і працездатність , тому що напій стимулює мозок і покращує кровообіг. Крім того , кава здатна боротися з м’язовими і головними болями.
Багатьох цікавить , кава знижує або підвищує тиск? І тут думки розділилися. З одного боку , цей напій використовується для підвищення тиску у гіпотоніків . Однак деякі вчені говорять про сечогінні властивості кави , а це означає , що тиск може знизитися.
Противники кави стверджують , що він негативно впливає на колір шкіри і викликає звикання , подібне до наркотичного . І вони також мають рацію. Велику роль відіграє якість і кількість напою.
Нещодавно проведені дослідження говорять про те , що кава здатна захистити від інфаркту та діабету. Однак існує інше дослідження , яке виявило генетичну непереносимість кави. У тих людей , в організмі яких повільно працюють ферменти , переробні кави , підвищується ризик розвитку інфаркту. Безпечним кількістю можна вважати лише 1 чашку цього напою в день.
Великі дози кави можуть також стати причиною нервозності і безсоння.

Для тих хто шукає каву для похудання раджу вам попробувати зеленый кофе с имбирем за самою доступною ціною в Україні.

Cклад кави

У складі кави є не тільки кофеїн , а цілий ряд хімічних сполук. У ньому присутні такі кислоти , як оцтова , лимонна , кавова . Своєрідний смак цього напою додає хлорогенова кислота.
Сила аромату кави залежить від ефірних масел , які активуються під час обсмажування зерен. Танін надає каві гіркий смак.
Головний компонент кави — це , звичайно ж , кофеїн. Саме він хвилює вчених і простих людей. Справа в тому , що речовина можна вважати наркотичним і тонізуючим . Цим пояснюється настільки сильна прихильність деяких людей до кави.

Comments are closed