joomla - joomla. mobizoo.ru -

Коли дитині можна давати сир

Сир — це один з корисних продуктів, які постачають в організм дитини чистий білок, так необхідний для здорового зростання. Але з приводу того, коли дитині можна давати сир і скільки, ведуться активні суперечки. Спробуємо розглянути кілька найбільш популярних точок зору на те, коли потрібно ввести сир для грудничка.

Прикорм для малюків незалежно від типу вигодовування

Нарешті медики довели той факт, що грудне молоко повною мірою компенсує потребу дитини не тільки в білках, а й у всіх інших речовинах, а тому питання про те, коли дитині можна давати сир, раніше півроку виникати просто не повинен.

Тим, хто переживає про здоров’я малюків, які перебувають на штучному вигодовуванні, також не слід поспішати, оскільки в адаптованій суміші білка може бути скоріше більше, ніж менше. Звідси виходить, що починати прикорм саме з сиру врядли доцільно, але у кожного педіатра на цей рахунок свою думку.

В сьогоднішній рубриці цікави посилань хотів би вам порадити класну ВК групу фото ремонта квартир де знайдете багато цікавих фотографій, які можуть надихнути вас на ремонт в власній оселі!

Сир дитині по Комаровському

Доктор Комаровський — успішний педіатр, популярний не тільки в інтернеті, але і на ТБ, пропонує діаметрально протилежне бачення питання того, коли дитині можна давати сир.

Доктор Комаровський прикорм пропонує починати саме з сиру або кефіру не чекаючи рекомендованих для цього восьми місяців.

Свою точку зору він обгрунтовує тим, що називає подібне харчування найбільш близьким за ферментному складу до молока матері (природно, якщо білок молока нормально перетравлюється дитиною).

Як, коли і скільки давати сиру дитині

Найкраще вирішувати питання про те, коли дитині вводити в раціон сир, вирішувати зі своїм педіатром, так як він краще за всіх повинен володіти інформацією про здоров’я малюка.

Але в середньому сир вводять по досягненні дитиною 8 місяців, не зловживаючи цим продуктом.

Небезпека надлишку сиру чревата в підвищеному навантаженні на нирки.

Так що сирна запіканка як дитячому садку припаде до смаку малятам набагато пізніше, а поки мамам варто вкоротити своє бажання нагодувати малюка цим смачним продуктом, піклуючись про його ж здоров’я.

У перші тижні введення сиру його доза не повинна перевищувати 30 грам, згодом вона збільшується до 150 грам, що відбувається після року.

Але потрібно пам’ятати про те, що мова йде не про одноразовою, а про щотижневу порції, а вже мамі самій вирішувати, чи дати малюкові 50 грам сиру через день або ж двічі на тиждень зробити запіканку, сирники або ліниві вареники.

Comments are closed