joomla - joomla. mobizoo.ru -

Пластикові вікна

Між вигадкою та правдою. Що потрібно знати про пластикові вікна. Вся правда про пластикових вікнах і про маячні омани.
Відповідають фахівці.

1. Пластикові вікна — повністю герметичні і не пропускають холод в будинок. 
Будь-яке вікно, будь то дерев’яне, пластикове або металеве, віддає тепло на 80% (З урахуванням дверних отворів). Саме на віконні та дверні отвори доводиться найбільша тепловіддача).

Пластикові вікна не виняток, але на відміну від дерев’яних або будь-яких інших вікон, пластикові, завдяки технології конвективного теплообміну, більше стримують тепло. Тобто тепле повітря проходить такий собі «кругообіг» в системі вікна, тим самим саме вікон стає менш холодним, і довше стримує тепло. На відміну від інших своїх конкурентів, пластикові вікна більше стримують тепло і за рахунок гарної системи гумових ущільнювачів, які не допускають виникнення протягів та інших холодних «агентів». У порівнянні з будь-якими іншими вікнами, пластикові стримують тепла більше ніж будь-які інші на 30%, і це дійсно відчувається.

2. Пластикові вікна повністю глушать всі сторонні шуми і позбавлять Вас від міської суєти. 
Пластикові вікна Рехау дійсно глушать шуми, але варто помітити не все. Низькочастотні шуми — такі як гул трамваю, шум відбійного молотка або бензопили під вікном — володіють хорошою прохідністю не тільки через вікна, але і через стіни, на них припадає чималий відсоток пропускної здатності. Навіть якщо у Вас будинок буде без вікон і дверей, від подібних шумів ви не позбудетеся. Пластикові вікна будуть добре стримувати високочастотні шуми, особливо добре це відчувається, коли скло пакет має вікна різної товщини, скажімо 6 і 9 мм, або 9 і 12 мм. Завдяки цьому резонанс зменшується, шуми дійсно заглушуються. Скло пакети з різною товщиною рекомендуються до установки в разі якщо у Вас під вікном проходить жвава траса.

3. Чим товщі скло пакет — тим краще, тепліше. 
Про товщину скло пакету добре обмовляється в Гості, саме там прописується необхідну кількість стекол, для певних погодних умов.
Скло пакет — справа тонка, так як саме тут реалізується система конвективного теплообміну, завдяки чому, тепле повітря всередині вікна здійснює якийсь круговорот, в якому бере участь і пластиковий профіль вікна. Все поставлено по системі. Будь-яке збільшення кількості стекол або камер в профілі не приведе до поліпшення технічних характеристик, а лише призведе до збільшення загальної ваги і отже, збільшення навантаження на фурнітуру.

Доречі на сайті компанії Ornet ви можете купити пластиковые окна цены на http://ornet.com.ua/windows-price/ по самій доступній ціні!

4. ПВХ вікна неекологічних і небезпечні для здоров’я. 
Будь-який виробник вікон проходить обов’язкову сертифікацію, і на нього накладається відповідальність за свою продукцію, яка ретельно перевіряється на наявність шкідливих для людини факторів. Вибираючи фірму-виробника, обов’язково поцікавтеся наявністю гігієнічного сертифікату та відповідності стандарту ГОСТ Р.

5. Пластикові вікна жовтіють з часом, як і будь-який інший світлий пластик. 
Цей міф так само схожий з попереднім. Мабуть, за винятком можна виділити продукцію «лівих», підпільних виробників, які виготовляють свої вікна з неякісного пластика, без спеціального покриття. Такі вікна дійсно жовтіють під впливом ультрафіолетових променів, і навіть можуть виділяти небезпечні для здоров’я шкідливі хімічні елементи. Остерігайтеся неякісних виробників, вибирайте вікна тільки у перевірених фірм.

6. Пластикові вікна мають стандартний примітивний білий колір і дуже прості. 
Ну цей міф уже майже пішов у спогади. Варто тільки поглянути якими формами можуть володіти пластикові вікна, і як можна додати унікальність своїм вікнам за допомогою послуги ламінування вікон. Зараз на ринку є багато виробників, які додатково можуть виготовити Ламінуюча плівку по Вашому, індивідуальним замовленням, створити унікальний неповторний відтінок, надати вікнам текстуру. Дуже популярними видами ламінації є обклеювання «під дерева», «метал», створюючи майже повну імітацію матеріалу, вікна набувають і додаткові технічні характеристики — захист від ультрафіолету і надлишку вологи. Єдиний мінус — за все опції доведеться платити, причому у деяких виробників чималі гроші.

7. Самий кращі вікна — з німецького ПВХ профілю, виготовлені за німецькими технологіями. 
Ну тут здавалося б не посперечаєшся, німці дійсно досягли успіху в цій галузі. Однак, більшість наших «німецьких» фірм, виробляють вікна з німецького профілю за нашими технологіями, а це вже зовсім інша якість і інший результат, в більшості випадків, сумний. Мало виробників зараз мають дійсно справжнє німецьке обладнання і використовують передові технології, так як річ це дорога. Дійсно «німецьке» якість отримати у нас можна, тільки от на це доведеться витратитися.

Comments are closed