joomla - joomla. mobizoo.ru -

Державна експертиза проектів

До повноважень Главгосекспертізи відносяться: організація та проведення державної експертизи проектів документів територіального планування Російської Федерації; організація та проведення державної експертизи проектної документації об’єктів, будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт яких передбачається здійснювати на територіях двох і більше суб’єктів Російської Федерації, посольств, консульств і представництв Російської Федерації за кордоном, у виключній економічній зоні Російської Федерації, на континентальному шельфі Російської Федерації, у внутрішніх морських водах, територіальному морі Російської Федерації, об’єктів оборони та безпеки, інших об’єктів, відомості про які становлять державну таємницю, автомобільних доріг федерального значення, об’єктів культурної спадщини (пам’яток історії та культури) федерального значення (при проведенні капітального ремонту з метою їх збереження), зазначених у статті 48.1 чинного Містобудівного Кодексу особливо небезпечних, технічно складних і унікальних об’єктів, а також результатів інженерних вишукувань, які виконуються для підготовки проектної документації зазначених у цьому пункті об’єктів.

государственная экспертиза проектов - важливий чинник забезпечення безпеки, що зводяться. Відповідно до чинного законодавства Російської Федерації державна експертиза спрямована на запобігання створення об’єктів, будівництво та використання яких порушує права фізичних та юридичних осіб або не відповідає вимогам конструктивної та експлуатаційної надійності зведених будинків і споруд.

Крім безпеки, експертиза сприяє економії бюджетних коштів. У результаті проведення експертизи серйозній переробці піддається до велика кількість представлених проектів. Після уточнення економічних обгрунтувань і переоцінки кошторисної вартості проектувальники змушені знижувати первинно заявлену вартість будівництва, таким чином щорічно економляться кошти федерального і муніципального бюджету.

Comments are closed