joomla - joomla. mobizoo.ru -

Декілька порад для організації весілля

1. Дослідіть вибране місце для проведення весілля
Пройдіться по ресторану, зробіть замітки у своїй весільній записній книжці всі мінуси і плюси закладу, які місця необхідно виділити, зробити ще більш ефектними, а які необхідно замаскувати. Перевірте сходи і вхідні двері, стан, що необхідно поліпшити і т.д. У вас повинна бути весільна записна книга, вона містить всі весільні намітки і допоможе вам бути організованою.
Вам допоможе опитувальник для ресторану! (скачати шаблон опитувальника)

2. Спочатку займіться головними весільними справами
Найперший палаючий список справ: забронювати ресторан, найняти кейтеринг (якщо весілля на відкритому майданчику), визначитися з базовим декором і весільної палітрою кольорів. Коли будуть виконані основні великі завдання, тоді можна сконцентруватися на дрібницях.
Підпишіть договори! (скачати шаблон договору)
Обов’язково підпишіть договору про надання послуг з весільними підрядниками. Обговоріть всі умови заздалегідь у письмовому вигляді. Це допоможе вам надалі швидко вирішувати питання і проблеми.

3. Подбайте про правильне освітлення весільного ресторану
Світло може або все зруйнувати, або створити з нічого все! Дуже важливо створити правильну атмосферу і відчуття свята. І необов’язково для цього наймати професіоналів, які за допомогою апаратури будуть розставляти світло по залу і робити проекції на танцмайданчик. Буде досить, якщо ви зробите світну доріжку до входу в ресторан зі свічок, поміщених в баночки або ліхтарі, або поставити на кожен стіл красивий канделябр зі свічками, можливо, якщо вам дозволять у ресторані, ви заміните яскраві, ріжучі очі лампочки, на більш м’які і матові.

Дорогі жіночки,якщо ви ще не вибрали весільню сукну

4. Декоруйте головний вхід у весільний ресторан весільну сукню тоді вам варто скористатися сайтом весільні салони львів де знайдете всі адреси весільних салонів і їх асортимент.

Красиво прикрашений центральний вхід на місце поведінки весілля служить орієнтиром для гостей, і саме в цей момент гості отримують перше враження від весілля. Це може бути скромний варіант прикраси порталу зеленим листям і квітами, або можна встановити балдахін, щедро прикрашений букетами квітів і різними декоративними елементами.

5. Працюйте з тим, що маєте
Не старайтесь перетворити бальний зал дорогого готелю, прикрашеного золотом і бордовими портьєрами, у весілля в повністю білосніжною палітрі, це неможливо, також як і перетворити рустикальний сільський комору в кришталевий палац. Тому в декорі виходите з того, який ресторан вам вдалося знайти.

6. Виберіть весільну тему
Це може бути і сімейна монограма, особлива колірна палітра, елемент їжі або квітки / рослини, яке асоціюється у молодят, з чимось особистим і приємним. Повторюваний елемент на всіх весільних деталях допомагає персоналізувати весілля і об’єднати в єдиний весільний стиль.

7. Зверніть увагу на весільні деталі
Правильно обрані і розставлені акценти, наприклад коктейльні серветки з монограмою, додадуть особливий шик вашому весіллі. Blogun

Comments are closed