joomla - joomla. mobizoo.ru -

Послуга психолога

Послуга психолога / психотерапевта не тільки в Києві, а й на территоии всієї країни стає все більш популярною. Ще, напевно, років 10 тому більшість людей отримували психологічну / психотерапевтичну допомогу, були самі психологи, які отримують психотерапевтичну освіту, де робота над своїми проблемами входить в рамки освітньої програми. На сьогоднішній день — це найрізноманітніші верстви населення. Але потрібно відзначити також, що до цих пір є плутаниною відмінності в фахівцях — психолог, психотерапевт, лікар-психіатр.

Якщо ви шукаєте хорошого психолога в місті Києві тоді вам варто відвідати сайт http://doc.ua/doctors/kiev/all/psiholog/ для отримання більш детальнішої інформації стосовно цього питання.

Найважливіше розуміти, на мій погляд, 2 відмінності, пов’язані зі словом психотерапевт — це завжди і в будь-якому разі або психолог-психотерапевт або лікар-психотерапевт. Все залежить від базової освіти. Тому що найбільше і кардинальне відмінність цих фахівців полягає в можливості призначати медикаментозне лікування. Безумовно, що якщо ви потрапили до психолога — психотерапевта, він не має права призначати ліки. Але якщо з базовою освітою все більш менш зрозуміло, то от з психотерапевтичним — не зовсім. У нашій країні освіту за психотерапії можна отримати двома шляхами:

Курси підвищення кваліфікації лікарів — державного зразка.
І проекти європейського зразка, що проводяться психотерапевтичними спільнотами, найбільше з яких — Українське Спільнота Псіхотерпевтов (УСП), а також Асоціація Психотерапевтів та психоаналітиків України (АППУ) та інші.
В даному випадку лікар може отримати і одне й інше утворення, а психолог — скористатися тільки другим варіантом. У чому відмінності цих навчань? По-перше, тимчасові — в першому випадку — чотири місяці, в другому — мінімум від одного року і до п’яти і більше. По-друге, якісні — у першому випадку — це слухання теорії, у другому, крім слухання теорії — це отримання особистого досвіду, що служить гарантією того, що фахівець стикався зі своїми внутрілічностнимі проблемами і знає, як їх вирішувати на своїй «шкурі», а відповідно, буде з великим розумінням ставитися до вашим. У нашому Центрі ви маєте можливість отримати допомогу від психологів / психотерапевтів. Але багатий досвід роботи в клініці, дає також можливість по необхідності залучати до роботи над вашою проблемою і лікарів-психотерапевтів і психіатрів.

Comments are closed