joomla - joomla. mobizoo.ru -

Аутсортинг персоналу

Аутсорсинг від англ. Outsourcing — дослівно перекладається — ресурси ззовні.

IT-аутсорсинг передбачає передачу замовником різних функцій, пов’язаних з інформаційними технологіями, сторонній компанії, що надає ІТ-послуги.

Якщо донедавна ит-аутсорсинг в Росії знаходився в зародковому стані, то останнім часом на ринку ІТ-послуг спостерігається стрімке зростання. Незважаючи на це, it-аутсорсинг займає поки що невеликий відсоток від загальних витрат на інформаційні технології. Приміром, в країнах Європейського Союзу витрати на ит аутсорсинг складають близько 50% від бюджету, що виділяється компанією на інформаційні технології. У той же час в Росії на ит-рішення або послуги виділяється всього 15%.
Перш за все, це пов’язано з тим, що керівники багатьох компаній, ще не готові або не можуть собі дозволити витрачати великі гроші за різні ит послуги. Ті ж сервери — це реальна і відчутна техніка, за яку всі звикли платити, хоча вони теж є ит рішенням. Однак ситуація навколо ит аутсорсингу почала змінюватися в кращий бік. Тільки за останній рік зростання ринку ІТ-послуг склав 24%, і цей показник неухильно зростає вгору. Більш компетентнішу інформацію стосовно цього питання ви можете отримати на сайті компанії «Альфа» http://alfa77.com.ua/.

Приблизно така ж ситуація складається і на ринку ит-аутстаффінгу. Тут треба зробити невелике пояснення, так як багато хто до цих пір не знають, чим ит-аутсорсинг відрізняється ит-аутстаффінгу. Хоча поняття it-аутсорсинг і ит-аутстаффінг дуже схожі, деякі відмінності між ними все ж є.

Якщо у випадку з ит-аутсорсингом компанія відразу довіряє функції, пов’язані з інформаційними технологіями, сторонньому виконавцю, який надає ит послуги, то ит-аутстаффінг увазі вивід ит фахівців за штат. Іншими словами, компанія «передає» частину своїх співробітників в сторонню фірму, яка наймає їх на роботу і згодом вирішує всі кадрові питання.
Навіщо компаніям потрібен якісний ит-аутсорсинг і ит-аутстаффінг?

В даний час інформаційні технології втягуються у все більше і більше секторів ринку. Причому це стосується практично всіх компаній, навіть найменших, керівники яких ніколи нічого не чули про якісне ит аутсорсингу або ит аутстаффінгу. Що б там не говорили про свої продукти постачальники ІТ-рішень, сукупна вартість ит-інфраструктури разом з розвитком компанії буде рости вгору. Отже, будуть вимагатися нові ит рішення і ит послуги.
Крім того, на сьогоднішній день відбувається постійне ускладнення ит рішень. Як наслідок, компаніям потрібні більш високооплачувані фахівці, які, крім аудиту ит інфраструктури, можуть працювати з сучасними ит-рішеннями. Взяти, приміром, ту ж компанію Microsoft, найбільшого постачальника ит-рішень. Кожні два роки Microsoft стала випускати нові продукти, знімаючи з продажу старі.
Не встигли на ринку з’явитися фахівці, які надають ит послуги з вийшли продуктів, як софтверний гігант прибирає їх з продажу і запускає у виробництво нові ит рішення. Звичайні ж компанії не можуть дозволити собі постійно набирати на роботу нових фахівців. Якісний же аутсорсинг ит-послуг та ІТ-аутстаффінг повністю вирішують цю проблему.
Описана вище ситуація на ринку ІТ-рішень призводить лише до зростання оплати послуг ит-фахівців. Тільки за останній час вартість послуг ит-фахівців виросла більш ніж на 30%. Через це компаніям, які користуються послугами ит-фахівців доводиться витрачати все більше і більше грошей на заробітну плату останніх.
Навіть в тому випадку, якщо компанія бере на роботу досвідченого фахівця, що надає ІТ-послуги, вона все одно не зможе вирішити всі завдання, що виникають у сфері ІТ-рішень. А цих задач з кожним місяцем буде накопичуватися усе більше й більше. Коли яка-небудь компанія звертається в сторонню фірму, скажімо, за аудитом ит-інфраструктури або розгортанням нової комп’ютерної системи, послуги виконавця оплачуються одноразово. Після цього система починає функціонувати самостійно, поки в ній не станеться збій.
Що стосується штатного ит-спеціаліста, то його обов’язки в основному зводяться до вирішення різних питань користувачів. При цьому він зовсім не стежить за працездатністю комп’ютерної системи компанії, не кажучи про аудит ит-інфраструктури, який він просто не вміє правильно робити. Постійно ж вирішуючи питання користувачів, ит-фахівець поступово втрачає свою кваліфікацію. Але головне, в общем-то, не це. Штатний ит-фахівець не має досвіду ні з впровадження нових систем або ит-рішень, ні з аудиту ІТ-інфраструктури.
Ситуація ускладнюється ще й тим, що більшість компаній не може перевірити кваліфікацію своїх співробітників, які повинні стежити за працездатністю інформаційної системи і регулярно проводити аудит ит-інфраструктури. Коли ж в компанію влаштовується на роботу, наприклад, новий системний адміністратор, керівництво, як правило, не може перевірити, наскільки професійно він володіє тими чи іншими ит-рішеннями.
У нашій практиці було чимало випадків, коли до нас зверталися керівники компаній і просили терміново врятувати їх бізнес, який опинився під загрозою через повної відмови дуже важливого ит-рішення. Після аудиту ІТ-інфраструктури нашими досвідченим інженерами з’ясовувалося, що ит-спеціаліст компанії навіть не знав, де шукати отказавшее ит-рішення.
А вся справа в тому, що керівники компаній, які зверталися за ит-послугами в «Альфа-КБ», після установки, впровадження та аудиту ІТ-інфраструктури системним інтегратором наймали на роботу малодосвідчених співробітників. От і виходило, що ит-фахівець, який повинен був регулярно проводити аудит ит-інфраструктури і стежити за її працездатністю, майже нічим не займався. В результаті відбувався відмова важливих ит-рішень і це приводило до колосальних збитків.

Comments are closed